|

(ویدیو) طعنه دوباره فرهاد مجیدی به پرسپولیس!

سرمربی استقلال در صحبت‌ هایی تازه ای کنایه‌ هایی را به باشگاه پرسپولیس زده است.

لینک کوتاه کپی شد

رقابت استقلال و پرسپولیس برای رسیدن به عنوان قهرمانی بیش از آنکه در زمین مسابقه در حال جریان باشد به بیرون کشیده و طرفین با صدور بیانیه‌های عجیب و مختلف، سعی در متهم کردن رقیب هستند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ هر دو طرف این روز‌ها اعتقاد دارند که نتایج در زمین مسابقه رقم نمی‌خورد و قدرتی در جریان است تا مانع از رسیدن آن‌ها به موفقیت شود. پس از صحبت‌های روز گذشته یحیی گل‌محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال با انتشار ویدیویی طعنه مختصری به پرسپولیسی‌ها زد و گفت که حریف این تیم در زمین نشده و حالا رقابت را به بیرون از زمین کشانده‌اند.

مجیدی در این ویدیو که توسط باشگاه استقلال منتشر شده می‌گوید: اعتقادم این است که در این ۲۴ هفته‌ای که گذشته و تیم استقلال شکستی نداشته، حریف استقلال در زمین نشده‌اند و الان می‌خواهند بازی را بیرون از زمین ببرند. به خاطر همین با بازیکنانم صحبت کردم و از آن‌ها خواستم تا آخر فصل هیچ مصاحبه‌ای در خصوص داوری و مسائل دیگر نکنند و همه تمرکز خود را در بازی‌ها بگذارند تا ان‌شاءالله بتوانیم در هر دو جام موفق باشیم و هواداران را خوشحال کنیم.

او ادامه داد: بازیکنانم باید بدانند که برای ادامه راه و قهرمانی، فقط با تیم‌های حریف بازی نداریم! به هر جهت به عنوان سرمربی استقلال، درخواستم از باشگاه این است که به این روند بیانیه نویسی خاتمه دهند، چون اعتقاد دارم که حرف نزده را همیشه می‌توان زد و در پایان فصل می‌توانیم مسائل زیادی را عنوان کنیم.

مجیدی درباره رقابت‌های جام حذفی خاطرنشان کرد: از بازیکنانم خواستم فعلا لیگ برتر را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را روی بازی‌های حذفی بگذارند. ما دو سال پیاپی به فینال رفتیم، ولی موفق نشدیم جام را به دست آوریم. این فصل شرایط خوبی داریم تا قهرمان شویم و امیدوارم بچه‌ها همانطور که در این بیست و چهار هفته با وجود تمام مشکلات پر تلاش بوده‌اند، بازهم همه توانشان را بگذارند و بتوانیم ان‌شاءالله قهرمانی جام حذفی را برای هواداران به دست آوریم.

او در پایان گفت: هواداران استقلال بدانند که من و بازیکنانم از امروز فقط تمرکزمان روی بازی‌های جام حذفی است و به حواشی هیچ توجهی نخواهیم کرد و همانطور که ۲۴ هفته بی‌شکست بوده‌ایم، این روند را ادامه دهیم و امیدوارم در پایان فصل هواداران استقلال را خوشحال کنیم».

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی