|

نارضایتی پرسپولیسی ها از پست گرفتن یک استقلالی در این باشگاه!

پرسپولیسی ها از انتخاب محمد محمدی توسط رضا درویش راضی نیستند.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از انتخاب های رضا درویش باعث ناراحتی هواداران این تیم شده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ محمد محمدی، سرپرست تیم ملی فوتبال امید یکی از چهره هایی است که از مدتی قبل زمزمه هایی در مورد انتخاب او توسط مدیرعامل پرسپولیس در رسانه های رسمی منتشر شد. اگرچه رضا درویش پست و جایگاهی برای دروازه بان سابق پرسپولیس مشخص نکرد اما همین که خبر رسید او مورد توجه قرار گرفته سیلی از انتقاد را متوجه مدیریت باشگاه کرد. انتقادهایی که باعث شد تا درویش دست نگه داشته و به شکل رسمی جایگاه محمدی را مشخص نکند.

درویش اگرچه در ادامه راه وقتی با سوال خبرنگاران در مورد پست سازمانی محمدی مواجه شد اعلام کرد هنوز به این نتیجه نرسیده که از او در چه پست و جایگاهی بهره ببرده اما آنهایی که به اخبار پشت پرده باشگاه آگاه هستند خوب می دانند که هدف درویش این است تا به مرور زمان و پس از کم شدن حساسیت ها حکم محمدی را صادر کند.

اما جالب اینجاست که پس از گذشت حدود یک ماه از شایعه حضور محمدی در باشگاه پرسپولیس هنوز حساسیت هواداران پرسپولیس کاهش پیدا نکرده است. به گونه ای که همین اظهار نظر چند روز قبل او در یکی از برنامه های تلویزیونی در مورد احتمال حضور مهدوی کیا در پرسپولیس و ادامه همکاری باشگاه با یحیی موج تازه ای از انتقادها را علیه درویش در فضای مجازی به راه انداخته است.

دلیل حساسیت زیاد پرسپولیسی ها به انتخاب محمدی نیز به پیشینه استقلالی او محسوب می شود. محمدی اگرچه حدود 6 سال در پرسپولیس بازی کرده و تنها دو سال عضو باشگاه رقیب بوده اما همین دو سال حضور که با کاپیتانی او در جمع آبی پوشان همراه بود باعث شده تا پرسپولیسی ها تحت هیچ شرایطی انتخاب این چهره را در باشگاه پرسپولیس برنتابند. پرسپولیسی ها معتقدند در شرایطی که بسیاری از پیشکسوتان پرسپولیس شایستگی بیشتری نسبت به محمدی دارند چرا درویش سراغ این چهره رفته است.

حال باید منتظر بود و دید در نهایت رضا درویش در مورد همکاری با محمد محمدی چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی