|

سوت داور به سود استقلال؛ پنالتی مسجدسلیمانی‌ها سوخت؟

حسین عسگری درباره قضاوت حمید حاج‌ملک در دیدار نفت و استقلال گفت: داور در دقیقه ۳۹ باید به سود نفت پنالتی می‌گرفت که این اتفاق بیفتاد.

لینک کوتاه کپی شد

حسین عسگری درباره قضاوت حمید حاج‌ملک و کمک‌های او در دیدار نفت مسجدسلیمان - استقلال در هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی دو نیمه متفاوت داشت، نیمه نخست درگیری‌ها کمتر بود و نیمه‌ دوم بیشتر شد. داور در دقیقه ۳۹ باید به سود نفت پنالتی می‌گرفت، هر چند تصاویر تلویزیونی خوب نبود. در این صحنه، کمک داور باید به داور وسط کمک می‌کرد. متأسفانه برای انتخاب و چینش داوران ملاک منطقی وجود ندارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، وی افزود: در دقیقه ۳+۴۵ شوت بازیکن استقلال از خط دروازه نفت رد شده بود، اما کمک داور گل را ندید. از مراکز استان‌ها تشکر می‌کنم که تصاویر را ضبط می‌کنند، ولی کیفیت ضبط مسابقات پایین است. بیشتر مسابقات با یک دوربین و با فاصله گرفته می‌شود. وقتی تصاویر خوب نباشد، نمی‌توان نظر قطعی داد. من هم مطمئن نیستم، ولی چیزی که دیدم این بود که توپ از خط رد شده بود. 

کارشناس داوری فوتبال کشورمان با بیان اینکه اخطارهای داده شده توسط داور درست بود، خاطرنشان کرد: حاج‌ملک داور خوبی است و چندین سال است در لیگ قضاوت می‌کند، ولی پس از مصدومیت دو سال پیش، ترس دویدن دارد. در دوهای سرعتی مشخص است که ترس دویدن دارد و من این موضوع را می‌فهمم. همین ترس باعث می‌شود اتوماتیک‌وار تمرکز داور گرفته شود. عسگری در پایان گفت: در دقیقه ۸۷ خطایی روی یامگا اتفاق نیفتاد، ولی باز هم باید تأکید کنم بازی به خوبی به تصویر کشیده نشد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی