|

آخرین خبر از جلسه کمیته استیناف از زبان معاون حقوقی باشگاه استقلال

سمیعی: در جلسه کمیته استیناف رسیدگی به پرونده بازیکن گابنی، باشگاه گل گهر مدرک جدیدی را ارائه نکرد.

لینک کوتاه کپی شد

جلسه رسیدگی به پرونده شکایت سه باشگاه استقلال، پیکان و سپاهان از اریک بوکوم بایناما بازیکن گابنی گل گهر در کمیته استیناف برگزار شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ چندی پیش بود که کمیته انضباطی به 3 بر صفر دیدارهای تیم سیرجانی با 3 باشگاه یاد شده رأی داد که با شکایت گل گهر، این پرونده برای رسیدگی به کمیته استیناف ارسال و امروز نیز جلسه ای با حضور نمایندگان 3 باشگاه برگزار شد.

فرشید سمیعی معاون حقوقی باشگاه استقلال در پایان این جلسه گفت: این جلسه براساس درخواست استینافی که باشگاه گل‌گهر داد، برگزار شد. ابتدا گل‌گهر مطالب خود را بیان کرد و براساس مطالب این باشگاه، سپس سه باشگاه پیکان، استقلال و سپاهان هم پاسخ‌های خود را ارائه دادند. دو نوبت این مسئله تکرار شد اما چیزی که ادله یا مستند جدیدی باشد که در جلسه بدوی مطرح نشده باشد، در جلسه امروز کمیته استیناف مطرح نشد.

او ادامه داد: مطالب امروز، تکرار مکررات بود. همان مسائل سابق مطرح شد و چیز جدیدی نیز ارائه نشد. کمیته استیناف نیز اعلام کرد این پرونده را بررسی می کند و ممکن است خیلی سریع پاسخ این پرونده را اعلام کند و شاید هم زمان بیشتری صرف کنند، استعلاماتی را بخواهند انجام دهند یا با کسان دیگری صحبت کنند و ممکن است طول بکشد. از نظر بنده چیز جدیدی ارائه نشد و همان مسائل سابق بود.

وی درخصوص اینکه به نظر او صدور رأی نهایی چه میزان زمان به طول می کشد، گفت: به نظر من اعلام رأی نهایی زیاد طول نمی کشد ولی کسی که تشخیص می دهد و مسئول است، کمیته محترم استیناف است و آنها تشخیص می دهند.

سمیعی درخصوص اینکه به نظر او رأی کمیته انضباطی تأیید می شود یا خیر، گفت: من انتظار و خواسته من تأیید رأی کمیته انضباطی است ولی مسئولیت آن برعهده کمیته استیناف است. ما نمی توانیم مانند باشگاه های دیگر برای کسی تعیین تکلیف کنیم و بگوییم باید رأی اینگونه شود. خواسته و درخواست ما تأیید رأی کمیته انضباطی است ولی کسی که تشخیص می دهد، کمیته استیناف است که اعضای آن همگی مستقل و بسیار باتجربه هستند و ان شالله آن چیزی که خواسته ماست اتفاق بیفتد.

معاون حقوقی استقلال در پایان و درخصوص اینکه آیا کمیته استیناف زمانی را برای اعلام رأی تعیین کرده است یا خیر، گفت: هیچ بازه زمانی مشخص نشد و اعلام کردند ممکن است خیلی سریع رأی را صادر کنند و ممکن است زمان بیشتری را برای بررسی دوباره پرونده صرف کنند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی