|

رامین رضائیان - پرسپولیس؛ اینبار نزدیک تر از همیشه!

شایعه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس این بار جدی تر از همیشه است

لینک کوتاه کپی شد

احتمال بازگشت  رامین رضاییان  به پرسپولیس بیش از گذشته است.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از طرفداری، اگرچه طی سال های اخیر در چند نوبت بحث بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس مطرح شده و هربار نیز تکذیب شده اما به نظر می رسد این بار این شایعه جدی تر از سال های گذشته بوده و احتمال بازگشت این بازیکن بیش از پیش است.

همان طور که می دانید السیلیه روزهای ناامید کننده‌ای را در لیگ ستارگان قطر تجربه می‌کند و بعد از ۱۳ بازی تنها یک پیروزی و دو تساوی را به دست آورده و با ۵ امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار گرفته است.

همین موضوع باعث شده خبرهای زیادی درباره بازگشت رضاییان به پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات زمستانی مطرح شود و جالب این که باشگاه السیلیه نیز مشکلی با این انتقال ندارد و هواداران پرسپولیس نیز به شدت به دنبال بازگشت او هستند چرا که رضاییان از جایگاه خوبی بین هواداران این تیم برخوردار است.

در این میان اگرچه یحیی گل محمدی هنوز نظر نهایی خود را در مورد این بازیکن اعلام نکرده اما با توجه به حساسیت هایی که هواداران پرسپولیس روی منطقه راست خط دفاعی تیم شان دارند، بعید است این بار باز هم روی ادامه تفکرات خود تاکید داشته باشد. به تمام این ها انتقاداتی را که طی چند ماه اخیر از یحیی در مورد خریدهایی که در نقل و انتقالات تابستانی مطرح شده، اضافه کنید تا دریابید یحیی ممکن است سیاستی جز سیاست همیشگی اش در مورد جذب بازیکن اتخاذ کند.

به هر روی آن طور که شنیده می شود شایعه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس جدی تر از همیشه است مگر این که درنهایت باز هم یحیی گل محمدی با این انتقال مخالفت کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی