|

شرط مدیر زنیت برای جدایی آزمون در ژانویه

لکساندر مدودف، مدیر زنیت، تاکید کرد که آنها ابتدا باید برای آزمون یک جایگزین پیدا کنند و در این صورت او می‌تواند در ژانویه از این تیم برود.

لینک کوتاه کپی شد

سردار آزمون مهاجم ایرانی زنیت سن‌پترزبورگ آخرین فصل قرارداد خود در این تیم را پشت سر می گذارد و به نظر می رسد که برنامه ای برای تمدید با تیم روسیه ای داشته باشد. از طرفی گفته می‌شود که تیم لیون فرانسه به شکل جدی خواهان جذب این ستاره گلزن ایرانی است اما به نظر می رسد که درصورت عدم یافتن جایگزین توسط زنیت، آزمون در زمستان از این تیم جدا نخواهد شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ الکساندر مدودف، رئیس باشگاه زنیت، در مصاحبه ای با اسپورت اکسپرس این موضوع را تایید کرده و می‌گوید: "اگر نتوانیم بازیکنی با اختلاف سطح کم هم نسبت به سردار آزمون به خدمت بگیریم، او در نقل و انتقالات زمستانی تیم را ترک نخواهد کرد."

پیش از این، اونزه موندیال گزارش داده بود که باشگاه روسی پیشنهاد 3 میلیون یورویی لیون برای خرید این بازیکن 27 ساله ایرانی را رد کرده است، زیرا می خواهد مبلغ بیشتری برای او دریافت کند.

آزمون 26 ساله است و از سال 2019 برای زنیت بازی می کند. به عنوان بخشی از تیم، این مهاجم سه بار قهرمان روسیه شد، دو بار قهرمان سوپرکاپ و یک بار جام روسیه را فتح کرد. این فوتبالیست ایرانی در این فصل در 21 بازی برای زنیت 10 گل به ثمر رسانده و 4 پاس گل داده است.  به گفته Transfermarkt، ارزش آزمون 25 میلیون یورو است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی