|

تکلیف نقل و انتقالات استقلال معلوم است؛ جذب مدافع و یک بازیساز!

ماجرایی که در چند روز اخیر پیرامون ۲ بازیکن استقلال افتاده باعث شده تا نقل و انتقالات آبی ها به سمت و سوی دیگری برود.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که کم کم به پایان نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر نزدیک می شویم از حالا گمانه زنی هایی در خصوص نقل و انتقالات تیم ها مطرح شده است. در خصوص  استقلال هم از مدت ها قبل گفته می شد که فرهاد مجیدی به دنبال جذب یک هافبک طراح برای تیمش است و البته در صورت نیاز یک مهاجم خارجی هم این تیم جذب خواهد کرد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی؛ اما اتفاقاتی که طی چند روز اخیر پیرامون ۲ بازیکن این تیم افتاده باعث شده تا نقل و انتقالات استقلال احتمالا به سمت و سوی دیگری برود. بعد از اینکه عنوان شد سیاوش یزدانی و مرادمند مشمول خدمت سربازی هستند این شایعه قوت گرفت که حضور این بازیکنان در ترکیب استقلال غیرقانونی بوده است.

اما دیشب محمودزاده رییس کمیته نقل و انتقالات لیگ برتر در این خصوص گفت: ملاک ما در خصوص مجوزهای بازیکنان، حوزه نظام وظیفه و پلیس ۱۰+ است. مرادمند و یزدانی تا تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ از نظام وظیفه مجوز دارند، مگر این‌که این مجوز بر اساس معافیت‌شان‌ تمدید شود. کارت بازی آن‌ها تا این تاریخ اعتبار دارد.

 اگر همین گفته محمود زاده را ملاک قرار دهیم ۲ بازیکن استقلال حدودا یک ماه و نیم  دیگر در جمع آبی ها حضور دارند و بعد از آن باید راهی خدمت سربازی شوند.

همین موضوع از حالا فرهاد مجیدی را به تکاپو انداخته تا برای این ۲ بازیکن جانشین تعیین کند. نکته ای که لیست خرید مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل را دچار تغییرات اساسی خواهد کرد. چرا که با جدایی یزدانی و مرادمند از استقلال این تیم تنها عارف آقاسی و دانشگر را به عنوان مدافع در اختیار دارد و سرمربی آبی ها باید به تیمش در این پست بازیکن اضافه کند.

حالا باید منتظر ماند و دید استقلالی ها می توانند راهکاری برای ادامه حضور این ۲ بازیکن مشمول خود پیدا کنند یا نه . در صورتی که این اتفاق نیفتد فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات نیم فصل ۲ مدافع جذب خواهد کرد. ۲ مدافعی که احتمالا یکی از آنها می تواند خارجی باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی