تکلیف ۲ بازیکن سرباز استقلال معلوم شد!

فولاد مدعی شده است که ۲ بازیکن استقلال در این فصل سرباز هستند و نباید در ترکیب این تیم قرار می‌گرفته اند.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال روز گذشته در اراک با نتیجه مساوی یک – یک برابر آلومینیوم اراک متوقف شد تا ۲ امتیاز ارزشمند از دست بدهد. با این وجود اما شاگردان فرهاد مجیدی فعلا با یک امتیاز در صدر جدول و بالاتر از پرسپولیس، رقیب همیشگی ایستاده اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فرارو؛ این صدرنشینی در شرایطی به دست آمده که تیم استقلال هم این روز‌ها از شایعات در امان نمانده است. شایعاتی که خبر می‌دهد ۲ بازیکن این تیم سرباز هستند و نباید در این فصل در ترکیب استقلال به میدان می‌رفتند. این موضوعی است که باشگاه فولاد برای اولین بار آن را مطرح کرد. فولادی‌ها بعد از شکست برابر استقلال با نوشتن نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار روشن شدن وضعیت سربازی ۲ بازیکن استقلال یعنی محمدحسین مرادمند و سیاوش یزدانی شده اند.

اگرچه ابتدا عنوان شد که فولاد از استقلال شکایت کرده، ولی حالا وکیل این باشگاه اهوازی می‌گوید چنین نیست و این باشگاه شکایتی نداشته بلکه فقط با نوشتن نامه‌ای به سازمان لیگ خواسته پیگیر این موضوع باشد تا بعدا اقدامات لازم را صورت دهد. مسئولان سازمان لیگ، اما می‌گویند اینطور نیست که در این مورد بتوانند پاسخ باشگاه فولاد را بدهند بلکه اگر این باشگاه شک و تردیدی دارد خودش باید از نهاد‌های ذی ربط استعلام کند.

با این حال مسئولان سازمان لیگ اعلام کرده اند این ۲ بازیکن استقلال تا تاریخ اول اسفند ۱۴۰۰ مجوز نظام وظیفه را دارند و اینکه بعد از آن تاریخ این مجوز تمدید شود یا خیر مشخص نیست. با این شرایط به نظر می‌رسد این دو بازیکن دست کم تا پایان سال می‌تواند در ترکیب تیم حضور داشته باشند.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی