|

نگرانی فرهاد مجیدی بعد از تساوی دوباره!

سرمربی استقلال می گوید که تیم او به حریف فرصتی نداده و روی یک موقعیت نصف و نیمه دروازه اش باز شده است.

لینک کوتاه کپی شد

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال در نشست خبری پس از دیدار برابر آلومینیوم اراک گفت: در کل بازی خوب و جانداری بود. به بهترین نحو بازی را کنترل کردیم، ولی متأسفانه در وقت های تلف شده بازی روی یک موقعیت که نمی توانم اسمش را موقعیت بگذارم و یک نصف موقعیت بود و تیم آلومینیوم به گل رسید و دو امتیاز بسیار حساس را از دست دادیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از وقایع روز؛وی در مورد اینکه پس از گل استقلال، مالکیت توپ در اختیار آلومینیوم بود و آیا بهتر نبود تیمش از حالت دفاعی خارج می شد تا بتواند بازی را در اختیار داشته باشد، گفت: آنها مالکیت توپ را داشتند، ولی هیچ موقعیت گلی به دست نیاوردند. مهم این بود که به تیم حریف موقعیت گل ندهیم. فکر نمی‌کنم آلومینیوم در نیمه دوم موقعیت گلی داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال استقلال درباره اعتراضش به داور در پایان بازی گفت: من به داور معترض نشدم و خسته نباشید هم گفتم. فضای استادیوم، فضای جالبی نبود. در حیطه کاری من نیست، ولی نمی‌دانم بازی با تماشاگر بود یا نه. بوقچی‌ها از دقیقه یک از الفاظ رکیک استفاده می‌کردند و در آخر بازی و درون زمین جلوی بازیکنان این کار را انجام می دادند. فضای قشنگ و ورزشی نبود. باز هم می گویم، در حیطه کاری من نیست و آلومینیوم باشگاه خوبی است و مردم اراک این تیم را دوست دارند، ولی به هر حال داور تحت تأثیر قرار می‌گیرد.

مجیدی ادامه داد: ترجیح می‌دهم درباره داوری صحبت نکنم. قضاوت داور خوب بود، ولی فضای قشنگی نبود. در بین دو نیمه که وارد رختکن می شدیم، من نمی دانم این همه آدم در سالن چکار می کردند و از کجا می آیند. برای فوتبال اراک زشت است که الفاظ رکیک استفاده شود. نمی‌دانم جزو قاعده فوتبال‌شان است یا نه، به حدی آدم داخل سالن بود، جا نبود که وارد رختکن شوم. همین الان که در حال آمدن به کنفرانس بودم، راحت بالای 500 نفر آدم حضور داشتند. اگر بازی بدون تماشاگر است، این آدم‌ها نباید در ورزشگاه باشند!

وی خاطر نشان کرد: همین الان دوربین بیاورید و پشت سر من بیایید و ببینید چطور باید به رختکن بروم. این آدم‌ها چه سمتی دارند و چه کاره هستند که اینجا می‌آیند؟! دو تیم برای برد تلاش کردند، ولی متأسفانه در دقایق پایانی پیروزی را با تساوی عوض کردیم ولی تلاش هر دو تیم خوب بود. تنها چیزی که جای بحث داشت، فضای بسیار بد استادیوم بود. از آن بالا از دقیقه یک الفاظی به کار می‌بردند و کسی هم نظارت و کنترل نمی کند. طرفدار اراکی یک بار تحت تأثیر بازی حرفی می‌زند و کسی نیست تذکر بدهد. از دقیقه یک تا نود هر چیزی دل‌شان خواستند، گفتند. با مدیریت باشگاه صحبت می‌کنم بازی بعدی لیدرهایمان را به استادیوم بیاوریم. اگر بازی‌ها بدون تماشاگر باشد پنج شش نفر که می‌توانند حضور داشته باشند!

خبرنگاری با طرح این پرسش باعث عصبانیت مجیدی شد. این خبرنگار پرسید: «طبق چیزهایی که در فضای مجازی برداشت شده و صحبت هایی که پیج های هواداری انجام داده اند، بازی امروز استقلال باعث بهت و حیرت خیلی ها شده است چون خیلی ها گفته اند استقلال 90 دقیقه دفاع کرد و نتوانست موقعیت خاصی خلق کند و برخی از پیج های هواداری استقلال به این موضوع خیلی اعتراض کردند و از دفعات معدودی بوده که استقلال فقط دفاع کرده است.»

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی