|

لاپورتا: بارسلونا برگشته است!

رئیس باشگاه بارسلونا در مراسم معارفه فران تورس اسپانیایی احتمال جذب هالند در تابستان را امکان‌پذیر دانست.

لینک کوتاه کپی شد

مراسم معارفه فران تورس به عنوان بازیکن جدید بارسلونا ساعتی پیش در نوکمپ برگزار شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ به سان دیگر مراسمات معارفه در بارسلونا، خوان لاپورتا رئیس باشگاه نیز حضور داشت و در نشستی خبری پاسخگوی سوالات خبرنگاران شد.

لاپورتا خیلی زود با سوالی در مورد جذب احتمالی ارلینگ هالند روبرو شد و گفت:« در مورد فران تورس ما کاری انجام دادیم که سابقه نداشت یعنی قبل از اینکه بتوانیم نام او را وارد فهرست کنیم، اقدام به جذبش کردیم. از حالا روی فصل بعد در حال برنامه ریزی هستیم و این وظیفه و دین ما به هواداران است. هالند؟ هر چیزی امکان پذیر است و اطمینان دارم که همه چیز خوب پیش خواهد رفت.»

لاپورتا ادامه داد:« دوست ندارم مشخصا در مورد بازیکنی خاص حرف بزنم و این به سود ما نیست چرا که ارزش بازیکنان در بازار را مضاعف می کند. هر جا مربی صلاح بداند، تیم را تقویت خواهیم کرد. بارسا یک الگوی جهانی است و سعی ما در تقویت تیم خواهد بود. معتقدم خیلی زود شاهد بازگشت بارسا به سطح اول فوتبال اروپا خواهیم بود. می خواهم فصل بعد تیمی رقابتی و مدعی برای همه جام ها ببندم. ژاوی از من درخواست جذب تورس را داشت و او اینجاست. تیم در مرحله بازسازی است و هر چیزی ممکن خواهد بود.

دنیا بداند که بارسا در حال بازگشت به روزهای خوبش است و هر بازیکن بزرگی همین حالا هم دوست دارد برای ما بازی کند. البته باید ابعاد ورزشی و اقتصادی را در نقل و انتقالات مدنظر داشت. به خوبی برنامه ریزی کرده ایم و همه چیز ممکن خواهد بود. دیشب برابر مایورکا برنده شدیم و دوباره در لالیگا خودمان را مطرح کردیم. سوپرکاپ و کوپا دل ری را پیش رو داریم و در هر دو جام مدعی قهرمانی هستیم. در لیگ اروپا نیز مدعی خواهیم بود.»

مشکل در ثبت نام فران تورس:« او یک خرید بسیار خوب برای ما محسوب می شود و خودش هم تمایل زیادی برای حضور در بارسا داشت. خیلی ها تلاش کردند این انتقال نهایی شود. جوردی کرویف، آله‌مانی، مدیر برنامه های فران و ....بازار زمستانی همیشه پیچیده و سخت است. امروز و فردا نام دنی آلوز وارد فهرست می شود و امیدواریم نام تورس هم هر چه زودتر ثبت شود. نیازی هم به پول بنیاد CVC(اسپانسر پیشنهادی لالیگا) برای نقل و انتقالات نداریم. باشگاه به اندازه کافی بدهی دارد و نمی خواهیم این بدهی را در درازمدت بیشتر کنیم. به پول پیشنهای این بنیاد نیازی نخواهیم داشت.»

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی