|

یحیی مهاجمش را انتخاب کرد؛ لژیونر لیگ پرتغال!

کادر فنی پرسپولیس در نیم فصل به‌دنبال جذب یک مهاجم گلزن هست.

لینک کوتاه کپی شد

در حالی که کم کم به نقل و انتقالات نیم فصل نزدیک می شویم از حالا برخی گمانه زنی ها در خصوص مذاکره تیم های لیگ برتری با بازیکنان مد نظرشان به گوش می رسد. یکی از این شایعات که کم کم رنگ واقعیت به خود گرفته بازگشت علی علیپور به پرسپولیس است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ سرخ ها در نیم فصل به‌دنبال جذب یک مهاجم گلزن هستند. گفته می شود یحیی گل‌محمدی علاقه مند است تا علی علیپور، مهاجم سابق پرسپولیس را بار دیگر در جمع بازیکنانش ببیند. علیپور فصل قبل با مبلغی کم حاضر شد به تیم ماریتیمو پرتغال برود تا بلکه مثل مهدی طارمی در مسیر پیشرفت قرار بگیرد، اما محاسبات او درست از کار در نیامد و آن‌طور که باید در این تیم موفق نبود. چندی قبل هم به‌وضوح از تمایلش به بازگشت و بازی در پرسپولیس خبر داد. حال شنیدیم علیپور در صدر لیست اولویت‌های گل‌محمدی قرار گرفته است. مهاجمی که پیش از این توانایی هایش را در ترکیب این تیم نشان داده بود.

مهاجم سابق سرخ ها شاید در سال منتهی به جام جهانی انگیزه زیادی برای دیده شدن داشته باشد. او این روزها در ماریتیمو بعضا نیمکت نشین است اما بازگشت به پرسپولیس او را به مهاجم فیکس این تیم تبدل خواهد کرد. اتفاقی که ممکن است او را به یکی از مسافران جام جهانی تبدیل کند.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس را در صفحه پرسپولیس شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی