|

بهترین خبر ممکن برای استقلالی ها رسید!

کاپیتان آبی ها پس از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت به شرایط بازی برگشته و امکان دارد مقابل آلومینیوم اراک به میدان برود.

لینک کوتاه کپی شد

کاپیتان تیم فوتبال استقلال که ۵ بازی اخیر این تیم را به دلیل مصدومیت از دست داده است، با شرکت در تمرینات گروهی تیمش برای بازگشت به میدان اعلام آمادگی کرد و احتمال اینکه از هفته سیزدهم بتواند بار دیگر برای آبی پوشان بازی کند وجود دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از مهر؛ آخرین باری که غفوری برای استقلال به میدان رفت هفته هفتم و دیدار مقابل صنعت نفت بود که در دقیقه ۷۹ تعویض شد و جای خود را به یک بازیکن جوان به اسم سبحان خاقانی داد.

پس از آن کاپیتان استقلال ۵ بازی پیاپی مقابل پرسپولیس، پیکان، سپاهان، پدیده و فولاد را از دست داد تا در صورت استفاده از او مقابل آلومینیوم، وی پس از ۵ بازی بار دیگر برای آبی پوشان بازی کرده باشد.

غفوری تا پیش از مصدومیت به جز یک بازی مقابل نساجی در هفته پنجم، در سایر دیدارها در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفته بود و مقابل نساجی هم به عنوان بازیکن جایگزین از دقیقه ۵۴ جای امیر حسین حسین زاده را در ترکیب آبی پوشان گرفت.

دیدار تیم‌های استقلال و آلومینیوم از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۱۳ دی به میزبانی آلومینیوم در اراک برگزار می‌شود و غفوری امیدوار است یکی از بازیکنان تیمش در این بازی باشد.

آخرین اخبار باشگاه استقلال را در صفحه استقلال شایانیوز بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی