|

سپاهان چگونه پرسپولیس را می تواند ببرد؟

سپاهان با حضور اکثر نفرات اصلی خودش به مصاف پرسپولیس می‌رود.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از حساس‌ترین دیدارهای فصل امروز و در چهارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر میان دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولسی برگزار خواهد شد. این دیدار که ساعت 16 امروز انجام می‌شود، بنابر حکم کمیته انضباطی مبنی بر حضور دو تیم در زمین بی طرف، در ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک برگزار می‌شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ سپاهان در شرایطی به این مسابقه پا می‌گذارد که دو بازیکن مصدوم این تیم یعنی گولسیانی و محمدرضا حسینی با تلاش کادر پزشکی آماده هستند و یاسین سلمانی تنها غایب سپاهانی ها در این بازی خواهد بود.

در دروازه سپاهان مثل همیشه شاهد حضور کریستوفر کنت هستیم. گلر اتریشی که عملکردش در یکی دو هفته اخیر مورد انتقاد قرار گرفته است شاید جایگاه مستحکم همیشگی را نداشته باشد ولی بعید است نویدکیا در دیداری به این مهمی دست به تغییر در پست دروازه بزند.

ر خط دفاع با بازگشت گولسیانی به ترکیب اصلی، زوج او در کنار عزت اله پورقاز قرار خواهد گرفت و در کناره‌ها هم مثل همیشه دانیال اسماعیلی‌فر و امید نورافکن بازی خواهند کرد.

مسعود ریگی در این بازی هافبک دفاعی طلایی پوشان است و یک خط جلوتر از او شاهد همکاری دو پرسپولیسی سابق هستیم. سروش رفیعی به ترکیب اصلی سپاهان برگشته و عملکرد خوب فرشاد احمدزاده به عنوان هافبک میانی باعث شده او در این پست تثبیت شود و در غیاب یاسین سلمانی حضورش در ترکیب اصلی در این قسمت از زمین تقریباً قطعی است.

 در خط حمله هم شهریار مغانلو به عنوان مهاجم هدف مقابل تیم سابقش قرار خواهد گرفت و دو وینگر سپاهان هم محمدرضا حسینی در سمت راست و سجاد شهباززاده در سمت چپ هستند.

لازم به ذکر است که بازیکنانی از جمله خلعتبری، رضا میرزایی و محمد کریمی هم گزینه‌های تعویضی در اختیار نویدکیا هستند که ممکن است به بازی بیایند.

ترکیب احتمالی سپاهان برابر پرسپولیس

کریستوفر کنت، عزت‌الله پورقاز، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، فرشاد احمدزاده، محمدرضا حسینی، شهریار مغانلو و سجاد شهباززاده

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی