|

درخواست عجیب سرمربی استقلال از اسکوچیچ!

مجیدی واکنش جالبی نسبت به عملکرد مدافعین تیمش در لیگ امسال داشت و از اسکوچیچ خواست تا عملکرد آن‌ها را مورد بررسی قرار دهد.

لینک کوتاه کپی شد

یکی از مهم‌ترین فاکتورهای فنی مثبت استقلال در لیگ بیست و یکم به خط دفاعی این تیم بر می‌گردد، چرا که شاگردان فرهاد مجیدی در این فصل تنها 2 بار دروازه‌شان باز شده و در مجموع یازده مسابقه توانسته‌اند 9 کلین‌شیت را به نام خود ثبت کنند که آمار فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ مجیدی با تمجید از مدافعان تیمش در کنفرانس خبری پیش بازی استقلال و فولاد، درخواست جالبی را از اسکوچیچ داشت و گفت: دفاع تیم من از بهترین‌ مدافعان لیگ ایران تشکیل شده است؛ امیدوارم سرمربی تیم ملی بازی‌های تیم ما را بیند چون این بازیکنان لایق دعوت به تیم ملی هستند.

وی افزود: چیزی که در تیم ما هست، دفاع تیمی است؛ وقتی می‌گوییم دفاع یک تیم، منظورمان خط دفاع به تنهایی نیست. ما روی دفاع تیمی کار می‌کنیم و بازیکنان در بازی آن را به خوبی انجام می‌دهند.

در اردوهای گذشته تیم ملی از خط دفاعی استقلال، سیاوش یزدانی و جعفر سلمانی سابقه دعوت شدن به تیم ملی را دارند اما یزدانی فرصت بازی در ترکیب تیم ملی را به دست نیاورده و سلمانی نیز در چند اردوی گذشته نامش جزو مدعوین نبود و حالا باید دید برای فیفادی پیش‌رو در ماه بهمن، تصمیم اسکوچیچ چگونه است و چند بازیکن استقلال ملی‌پوش می‌شوند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی