|

بمب های نقل و انتقالات؛ از معاوضه جنجالی تا بازگشت لژیونر ملی‌پوش!

در این بین گفته می‌شود دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان قصد دارند تا دو هافبک خود را معاوضه کنند

لینک کوتاه کپی شد

با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران، باشگاه‌ها در تلاش هستند تا با جذب بازیکنان مد نظرشان تیم خود را تقویت کنند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از شفقنا؛ نقل و انتقالات نیم فصل لیگ برتر فوتبال ایران در تاریخ شانزدهم ماه جاری آغاز خواهد شد و باشگاه ها تا سیزدهم بهمن ماه فرصت خواهند داشت تا نفرات مد نظر خود را جذب کنند. به نظر می‌رسد تیم های بالای جدول که رقابت تنگاتنگی را در لیگ این فصل تجربه می‌کنند بیشتر از سایر تیم‌ها برای تقویت خود تلاش خواهند کرد.

در این بین گفته می‌شود دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان قصد دارند تا دو هافبک خود را معاوضه کنند که بر اساس این معاوضه احتمالی، رضا اسدی هافبک دفاعی پرسپولیس که روزهای خوبی را در ترکیب این تیم سپری نمی‌کند به سپاهان خواهد رفت و در عوض سروش رفیعی که در این فصل با افت محسوسی در سپاهان روبرو شده به جمع شاگردان یحیی گل محمدی خواهد اضافه خواهد شد.

بازگشت هافبک لژیونر و ملی پوش فوتبال ایران دومین انتقال بزرگ و احتمالی لیگ برتر خواهد بود، خبرها از این حکایت دارد که فرهاد مجیدی به جذب سعید عزت اللهی علاقمند است و مدیران استقلال بر این اساس شرایط به خدمت گرفتن این بازیکن را بررسی خواهند کرد.

گل‌گهر هم که با حکم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال امتیازات زیادی را از دست داده،  به دنبال آن خواهد بود تا در صورت توافق با کیروش استنلی این مهاجم بلند قامت را به خدمت بگیرد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی