|

نکات مهم دیدار استقلال با پدیده؛ فرهاد در فکر 3 امتیاز شیرین!

استقلال در روز جمعه سوم دی ماه، در ورزشگاه ثامن به مصاف پدیده می رود.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال پدیده مشهد در وضعیت بحرانی به سر می‌برد وبا ۲ امتیاز در انتهای جدول قرار دارد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرنگاران جوان؛ شاگردان سیدعباسی نیاز مبرم به برد برابر استقلال دارند تا همچنان امیدوار به بقا در لیگ برتر فوتبال باشند.

به هر حال حضور سیدعباسی در راس کادر فنی پدیده هم نتوانست شوکی به این تیم وارد کند و تنها نماینده فوتبال مشهد، هفته گذشته در دقایق پایانی بازی برابر تیم صنعت نفت آبادان شکست خورد و همچنان بدون برد و با ۲ تساوی در انتهای جدول قرار دارد.

البته مدیران باشگاه پدیده قصد دارند کوزین، مربی ایتالیایی را به خدمت بگیرند و تکلیف سرمربی تیم خود را تا قبل از بازی با استقلال مشخص کنند.

سیدعباسی در دوران بازیکنی خود سابقه بازی در تیم فوتبال استقلال را دارد و این بار او برابر تیم سابق خود قرار می‌گیرد.

در آن طرف، تیم فوتبال استقلال هفته گذشته توانست ۳ امتیاز حساس بازی با سپاهان را کسب کند و همچنان در کورس مدعیان قهرمانی باقی بماند.

آبی پوشان پایتخت هفته گذشته با رای کمیته انضباطی در پرونده بازیکن گابنی گل گهر برنده شدند و ۲ امتیاز به جمع امتیازات آن ها اضافه شد و با ۲۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به سپاهان در رتبه دوم جدول رده بندی قرار گرفتند.

رای کمیته انضباطی در مورد پرونده بازیکن گابنی گل گهر صدای اعتراض خیلی از تیم‌ها از جمله پرسپولیس را درآورد و باعث درگیری لفظی بین مدیران سرخابی شد و در نهایت باشگاه پرسپولیس از مدیر رسانه‌ای استقلال شکایت کرد.

رشید مظاهری، محمد دانشگر و وریا غفوری، بازیکنان استقلال به احتمال زیاد به این بازی نمی‌رسند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی