|

حرفه ای گری مجیدی در کنفرانس خبری؛ باید همه یاد بگیرند

مجیدی روز گذشته در کنفرانس خبری اش از هواداران استقلال عذرخواهی کرد.

لینک کوتاه کپی شد

استقلال روز گذشته یکی از بدترین بازی های خودش را به نمایش گذاشت و شرایط را به سخت ترین شکل ممکن برای خودش رقم زد. در قالب مطالب مختلف به این نکته اشاره کردیم که شاگردان مجیدی مقابل تیم هایی که بلاک فشرده دفاعی را تشکیل دهند از لحاظ گلزنی ناتوان می شوند و این اتفاق در بازی روز گذشته و مقابل تیم لیگ دویی نود ارومیه هم برای شاگردان مجیدی رخ داد. مساله واضح و مشخص است، استقلال هویت تهاجمی مشخصی ندارد و برطرف کردن این قضیه هم نیاز به زمان دارد. 

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ فرهاد مجیدی با اشراف به این اشکال تیمش بازیکنان اصلی اش را در فاز دفاعی قرار داد و برای خط حمله از ابتدای بازی از یکسری بازیکن که تحت فشار هستند و در شرایط خوبی قرار ندارند ، استفاده کرد.

به صورت منطقی فرهاد مجیدی باید از این بازیکنان تحت فشار در خط حمله در کنار بازیکنان اصلی خودش استفاده می کرد تا توازن رعایت شود و دچار این مشکلات نشود. این اتفاقات همه در حالی بود که فرهاد مجیدی یکسری از بازیکنان اصلی خود در خط حمله را اصلا به اردوی قبل از بازی هم دعوت نکرد و برخوردی احساسی گونه با این قضیه داشت و همین قضیه هم کار دست تیمش داد. فرهاد مجیدی که می داند مدعیان زیادی از بیرون تیم ایستاده اند تا تیمش را با اولین تلنگر وارد حاشیه و فشار کنند باید جلوی هر بهانه ای را بگیرد و به راحتی تیمش را وارد این فضای سخت نکند.

بدنه تیم استقلال از جوانانی تشکیل شده است که از تجربه بالایی برخوردار نیستند و چند اتفاق مشابه این چنینی می تواند به راحتی برای فرهاد در ادامه راه مشکل ساز شود و روند خوب تیمش را متوقف کند همان طور که این تیم در 5 هفتته متوالی نتوانست به پیروزی برسد، استقلال می تواند بحران های دیگر را هم تجربه کند.

پس از دریافت گل این سرمربی تیمش را به سوی توپ های بلند سوق داد و سردرگمی به وضوح در نوع بازی این تیم دیده می شد اما مثبت ترین نقطه بازی روز گذشته، کنفرانس خبری پس از بازی فرهاد مجیدی بود که به اشتباه خودش اقرار کرد و ما نشانه هایی از بلوغ را در صحبت های سرمربی استقلال می دیدیم. مجیدی در کنفرانس خبری پس از بازی خود گفت:

واقعیتش این است که رویم نمی‌شد به این نشست بیایم. می‌خواستم از هواداران استقلال بابت این بازی عذرخواهی کنم. گفته بودم اگر حریف را دست کم بگیریم با مشکل مواجه می شویم و همین اتفاق هم رخ داد و حریف به گل رسید و ما به مشکل خوردیم. باز هم از هواداران استقلال عذرخواهی می کنم.

پذیرفتن اشتباه اتفاق خوبی بود که برای سرمربی استقلال روز گذشته رخ داد و فرهاد مجیدی تنها باید به یک نکته توجه کند و آن هم این است که هوادار و دوستدار واقعی باشگاه استقلال از این تیم تنها جام می خواهد و ارائه بازی زیبا مربوط به زمانی است که فرهاد مجیدی جای پای خود را در استقلال سفت کند.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی