|

سعید عزت اللهی بمب نقل و انتقالات پرسپولیس در نیم فصل؟

سعید عزت اللهی هافبک جنگنده وایله دانمارک به شایعه پیشنهاد پرسپولیس واکنش نشان داد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس در نقل و انتقالات تابستانی به هر دری زد تا جایگزین مناسبی برای احمد نوراللهی، هافبکی که به امارات رفت، پیدا کند. یحیی گل محمدی و مسئولان باشگاه پرسپولیس نهایتا به این نتیجه رسیدند تا هر طور شده رضا اسدی، هافبک ایرانی باشگاه سنت پولتن اتریش را به تهران بیاورند.

به گزارش «شایانیوز»، رضا اسدی هم سرانجام با شرط و شروط‌های مختلف و درحالی که شایعات درباره رقم قراردادش زیاد است به پرسپولیس پیوست، ولی هرگز نتوانست نقش احمد نوراللهی در این تیم را ایفا کند. با وجود آنکه یحیی گل محمدی فرصت زیادی به اسدی در پرسپولیس داد، ولی این بازیکن سطح فنی قابل قبولی را از خود نشان نداد تا اینکه بالاخره نیمکت نشین شد و کمال کامیابی نیا به ترکیب اصلی برگشت.

حالا در شرایطی که پرسپولیس هنوز جانشین مناسبی برای احمد نوراللهی پیدا نکرده شایعه شده که مسئولان این تیم قصد دارند سعید عزت اللهی هافبک تیم ملی و البته باشگاه وایله دانمارک را به خدمت بگیرند. عزت اللهی در شرایطی در لیگ دانمارک حضور دارد که شرایط باشگاهشان اصلا خوب نیست و در قعر جدول رده بندی هستند. از طرفی با توجه به حضور کوین یامگا در استقلال که اتفاقا او هم از وایله دانمارک آمده، این شایعه قوت گرفته که سعید عزت اللهی دومین بازیکنی است که از وایله به تهران می‌آید، ولی این بار به باشگاه رقیب یامگا، یعنی پرسپولیس خواهد پیوست.

این موضوعات در شرایطی مطرح می‌شود که سعید عزت اللهی همین امروز در گفتگو با «ایران ورزشی» به آن واکنش نشان داده است. سعید در مورد شایعه پیشنهاد پرسپولیس می‌گوید: «شایعه همیشه هست و هر از چندگاهی از این صحبت‌ها می‌شنوم، اما من بازیکن وایله هستم و تیم‌هایی که خواهان من هستند باید با باشگاهم حرف بزنند. نه، هیچ صحبتی به‌صورت رسمی با من انجام نشده و اصلاً هم حرفه‌ای نیست که با باشگاه دیگری بدون هماهنگی وایله حرف بزنم. اگر هم پیشنهادی باشد باید به دست وایله برسد.» نکته مهم در این بین، اما صحبت‌های سعید عزت اللهی است که دیگر از راحت بودن در وایله و تمایل به ماندن در این باشگاه حرف نمی‌زند. او کد خاصی هم می‌دهد و می‌گوید اگر تیمی او را بخواهد بهتر است با مسئولان باشگاه وایله صحبت کند.

مشکل، اما برای پرسپولیس به این سادگی‌ها قابل حل نخواهد بود، چون حتی با درنظر گرفتن این موضوع که سعید عزت اللهی به پیشنهاد پرسپولیس چراغ سبز نشان دهد، فعلا شرایط برای خرید بازیکن جدید در این باشگاه مهیا نیست، چون اصولا پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس بسته است و امکان خرید بازیکن تازه وجود ندارد.

پیشنهادات ویژه

پیشنهادات ویژه

  • حسین پورزاد پرسپولییی🌷🌷🌷 ارسالی در

    تنها مشکل اسدی دوری یکساله از فوتبال ایران بوده وحالا نیز از نظر بدنی وتوان فنی در تیم بسیار استرس دارد که این صربه بزرگی به اسدی وپرسپولیس زده ولی با روحیه دادن کادر فنی به اسدی و تمرین اختصاصی واستفاده کردن در پشت مهاجمان بعنوان سایه و دور کردن استرس رصا اسدی به روزهای اوج خودش باز خواهد گشت

  • یار شیرین سخن ارسالی در

    رصا اسدی با تمرین زیاد ودور کردن استرس از خود ودویدن وجنگندگی و چرخاندن توپ داخل زمین به روزهای اوج خود باز خواهد گشت

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی