|

پرونده کالدرون در مسیری خطرناک؛ آقایان فکری کنید!

کالدرون هم به مشکل استراماچونی دچار شده و این خبر خوبی برای باشگاه پرسپولیس به شمار نمی رود.

لینک کوتاه کپی شد

مشکل پرسپولیس و گابریل کالدرون همچنان پابرجاست.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از طرفداری؛ باشگاه پرسپولیس مدعی است چند بار برای پرداخت بدهی گابریل کالدرون تلاش کرده ولی هنوز پرونده او به صورت کامل بسته نشده است. 

گویا پرسپولیسی ها در سه بخش مطالبات او را ارسال کردند که بخش اول به حساب او نشسته ولی دو بخش دیگر هنوز به حساب کالدرون ننشسته است. در واقع دو بخش دیگر از مطالبات کالدرون برگشت خورده است.

مجید صدری که بارها در فضای مجازی، فوتبال برتر و ... از پرداخت مطالبات گابریل کالدرون طی روزهای آینده خبر داده بود، روز دوم آذرماه به خبرنگاران گفته بود مطالبات کالدرون برگشت خورده است.

یک سوم مطالبات کالدرون به حساب او نشسته ولی دو سوم دیگر این مطالبات برگشت خورده است.

اما اصل ماجرا از چه قرار است؟ شنیدیم همان مشکلی که برای استراماچونی پیش آمده بود، برای کالدرون هم پیش آمده است. به دلیل تحریم ها، امکان اینکه مطالبات گابریل کالدرون به صورت مستقیم پرداخت شود وجود ندارد و به همین دلیل پرسپولیس باید از طریق یک کانال دیگر مطالبات گابریل کالدرون را به حساب او بریزد. در این بین حتی پرسپولیسی ها تلاش کردند از AFC به عنوان واسطه استفاده کنند که تا این لحظه موفق نشدند.

زمانی که استراماچونی می خواست مطالبات خود را دریافت کند، بانکی که حساب استرا در آن جاری بود، به مرد ایتالیایی اعلام کرده بود چون مطالباتش از مجرای ورزشی به حساب او نیامده، ممکن است این موضوع برایش دردسر ساز شده و او متهم به پولشویی شود.

همین اتفاق برای گابریل کالدرون هم رخ داده است. شنیدیم پرسپولیس باقی پول را برای او واریز کرده ولی مطالبات او برای بار سوم برگشت خورده است. بانکی که کالدرون در آن حساب دارد، به مرد آرژانیتی اعلام کرده مشکلی با اینکه پول را به او بدهند ندارند ولی این موضوع ممکن است برای او دردسرساز شود و متهم به پولشویی شود، یعنی دقیقا همان سناریویی که برای استراماچونی اتفاق افتاد. این موضوع باعث ترس گابریل کالدرون شده است و پرسپولیسی ها امیدوار هستند همراه وکیل کالدرون راه جدیدی پیدا کنند تا مطالبات او پرداخت شود، البته وکیل کالدرون بسیار از بدقولی مدیران پرسپولیس ناراحت است.

هرچه که هست، پنجره پرسپولیس همچنان بسته است و مطالبات گابریل کالدرون هم پرداخت نشده، مشکلی که ماه هاست پرسپولیس با آن درگیر است و باید دید در نهایت برای رهایی از این مخمصه چه راهی را در پیش می گیرند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی