|

خبر خوش صدری به هواداران پرسپولیس؛ کارگزار از راه رسید!

صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس تأکید کرده است که از کارگزار جدید ضمانت‌ های بانکی گرفته خواهد شد.

لینک کوتاه کپی شد

مجید صدری در مراسم رونمایی از کارگزار باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما با حداقل سه چهار شرکت مذاکره و در نهایت با یک شرکت توافق کردیم. این قرارداد را در سه حوزه بررسی کردیم. یک فضای مجازی و اسپانسری پیراهن و ... است که ۲۲۰ میلیارد است. بحث دیگر تبلیغات محیطی است که قرار شد از بازی بعد تبلیغات محیطی به طور کامل در اختیار ما باشد که ما برای فصل جاری در این زمینه قرارداد ۱۱۰ میلیاردی بستیم. موضوع سوم هم بحث حق پخش زنده است که اگر ما بتوانیم با صدا و سیما تعامل داشته باشیم، قرارداد ۳۰۰ میلیاردی هم در این زمینه بستیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از صدآنلاین؛ وی افزود: یعنی در کل ۶۳۰ میلیارد تومان قرارداد ما با کارگزار خواهد بود. این قرارداد هم برای سه سال خواهد بود در آن صراحتاً نوشتیم که کف تضمین برای سال‌های آینده باید ۲۰ درصد افزایش یابد. ما یک پیش پرداخت هم دریافت کردیم که توانستیم ۱۵ درصد از قرارداد بازیکنان هم روز گذشته پرداخت کنیم. همچنین تلاش کردیم ضمانت بانکی هم دریافت کنیم. ما برای هر مورد قرارداد یک ضمانت بانکی حُسن انجام کار هم می‌گیریم و در قرارداد آمده که ظرف سه هفته این ضمانت نامه را به ما بدهند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نام کارگزار جدید باشگاه شرکت «ایده‌پویان ماژ» است. ما تلاش کردیم تمام موارد قانونی هم در انتخاب کارگزار رعایت کردیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی