|

کاپیتان پرسپولیس جواب وزیر ورزش را داد

حسینی در خصوص صحبت های وزیر ورزش گفت: مشکلاتی که داریم باید بیان کنیم.

لینک کوتاه کپی شد

سید جلال حسینی پس از برد پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: باعث خوشحالی ما بود که هوادارانمان را دیدیم. بازوی قدرت ما هستند. بچه ها هم عالی بازی کردند و سه امتیاز خوب را گرفتیم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فارس؛ وی در مورد اینکه نبود VAR در این بازی حس شد، گفت: همیشه حس می‌شود. به چه کسی باید بگوییم؟ امیدواریم کارها انجام شود.

حسینی در مورد اینکه رئیس فدراسیون به تمرین نفت آبادان رفته بود و آیا سر تمرین پرسپولیس حاضر نشد، عنوان کرد: از این سوالات حاشیه‌ای لطفا نپرسید.

اپیتان پرسپولیس در خصوص اینکه این تیم به دو امتیازی صدر رسیده، گفت: بازی به بازی بهتر می شویم. چند سال سختی‌های زیادی را تحمل کردیم و قهرمانی‌های خوبی گرفتیم. الان هم شرایطمان بهتر می شود. بازیکنان جدید کار می‌کنند. امیدوارم روز به روز با کمک هوادارانمان قوی تر شویم.

وی در مورد اوضاع مالی و اینکه قرار بود امروز 15 درصد واریز شود، اظهار داشت: قرار است واریز شود. امیدوارم صدری بتواند این کار را انجام بدهد.

حسینی در خصوص اینکه وزیر ورزش گفت عده‌ای فقط باید در مورد مسائل فنی صحبت کنند و آیا بازیکنان یا کادرفنی نباید اعتراضی به مدیریت داشته باشند، گفت: مشکلاتی که داریم باید بیان کنیم. چه بازیکن و چه مربی مشکلات زیادی داریم. همیشه هم در مورد آن ها صحبت می‌کنیم. وقتی پرسپولیس و استقلال زیر نظر سجادی است باید دیدگاه دیگری داشته باشد و به این دو تیم کمک کند. واقعا شرایط خیلی خوبی ندارند. امیدوارم همه چیز درست و شرایطمان بهتر شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی