|

دروغ مدیران پرسپولیس فاش شد!

کمتر از ۴۰۰ هزار دلار از طلب ۷۵۰ هزار دلاری کالدرون تاکنون به حساب او واریز نشده است.

لینک کوتاه کپی شد

آخرین خبرها از پرونده کالدرون حکایت از آن دارد هنوز مبلغی کمتر از ۴۰۰ هزار دلار از مطالبات مرد آرژانتینی به حساب او ننشسته و این اتفاق در حالی رخ داده که وکیل کالدرون شرط ارسال تاییدیه برای فیفا و باز شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس را وصول تمام مبلغ دانسته است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از منیبان؛ گویا باشگاه پرسپولیس این مبلغ را ارسال کرده اما مشکلی به وجود آمده است. از این رو و با توجه به این که مبلغ ذکر شده تاییدیه بانک را دارد و نمی توان آن را بلوکه کرد، باشگاه پرسپولیس به دنبال راه میانبر برای واریز این مبلغ است و در همین راستا گویا از یک ایرانی فعال در اسپانیا کمک گرفته است.

گر پرسپولیس نتواند راه میانبری برای واریز مبلغ باقی مانده پیدا کند باید این رقم طی ۴ قسط ۱۰۰ هزار دلاری به حساب سرمربی آرژانتینی واریز شود که پروسه ای زمانبر است، آن هم در حالی که طول کشیدن این پروسه تا همین جای کار نیز همه را کلافه کرده است.

پیشنهادات ویژه

  • مجید ارسالی در

    بعضی ازمدیران بی لیاقت که حاضرندبرای زمین خوردن پرسپولیس همه کار بکنندباعث شدن کارگزار دست به نقدرواز تیم پرسپولیس براننش تا همچنان تیم تا نیم فصل حداقل گرفتار بدهیها وآوردن یک کارگزاردیگه باشه. چراکارگزاربایدبه تیم حریف واگذاربشه؟ .

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی