|

ادامه حضور تماشاگران در استادیوم ها فقط به یک شرط!

مشاور پزشکی فدراسیون فوتبال گفت: اگر پروتکل ها رعایت بشود، ادامه حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ ها مانعی ندارد.

لینک کوتاه کپی شد

در دیدار استقلال و نساجی بالاخره هواداران موفق شدند پس از گذشت 22 ماه، وارد استادیوم شوند. اتفاق خوبی که البته با اجرای پر ایراد مسئولین برگزار کنند مسابقات سازمان لیگ همراه بود. عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی، مشکلات بلیط فروشی، ازدحام شدید جمعیت و... از مشکلاتی بود که باعث تلخی حضور دوباره تماشاگران در ورزشگاه شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ در همین رابطه امین نوروزی مشاور پزشکی فدراسیون فوتبال در گفتگو با رادیو تهران درباره حضور هواداران در دیدار استقلال و نساجی گفت: از مدت‌ها قبل پیگیر بودیم که شاهد حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم. جلساتی با وزارت بهداشت برگزار شد و به ما قول دادند که از اول آذرماه این اتفاق بیفتد. آنها کمک کردند و سازوکار این کار آماده شد تا با رعایت اصولی مثل رعایت پروتکل‌ها و شرط داشتن کارت واکسیناسیون و همچنین کنترل هوشمند، تماشاگران در ورزشگاه‌ها حضور پیدا کنند. حضور تماشاگران در بازی استقلال و نساجی را به فال نیک می‌گیریم. همانطور که همه شاهد بودند تماشاگران خیلی خوشحال بودند و بعد از مدت‌ها دوری از فوتبال با شوق خاصی به ورزشگاه آمدند.

وی ادامه داد: از طرف برگزارکنندگان ایرادهایی هم وجود داشت و با صحبت‌هایی که انجام شد قول دادند که اصول این کار رعایت شود. باید این کار را از جایی شروع می‌کردیم. در این موضوع از دنیا عقب ماندیم و همه تماشاگران در دنیا در ورزشگاه‌ها حضور پیدا می‌کنند. با توجه به اینکه نزدیک به 70 درصد از مردم واکسیناسیون شده‌اند، فکر نمی‌کنم مشکل خاصی باشد به شرط اینکه پروتکل‌ها رعایت شود تا مسئولان دلگرم‌تر شوند و شاهد حضور  تعداد بیشتری از تماشاگران در ورزشگاه‌ها باشیم. همه این مواردی که گفته می‌شود به خاطر سلامت مردم است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی