|

(ویدیو) خلاصه بازی مس رفسنجان-پرسپولیس امروز 28 آبان، هفته پنجم لیگ برتر خلیج فارس

تیم پرسپولیس در هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه شهید حاج مجید زینلی میهمان مس رفسنجان بود.

لینک کوتاه کپی شد

دیدار تیم های پرسپولیس و مس رفسنجان در حالی به میزبانی مسی ها برگزار می‌شد که شاگردان یحیی گل‌محمدی برای نزدیک شدن به صدر جدول نیاز به برد در این بازی خارج از خانه داشتند.

به گزارش «شایانیوز»؛ تیم فوتبال پرسپولیس امروز جمعه 28 آبان و از ساعت 16 در کرمان به دیدار مس رفسنجان رفت، که در پایان این بازی دو تیم به تساوی 1 بر 1 رضایت دادند.

ترکیب پرسپولیس:

بوژیدار رادوشوویچ، سیدجلال حسینی، فرشاد فرجی، علی نعمتی، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهدی ترابی، مهدی شیری، رضا اسدی ، امید عالیشاه و عیسی آل‌کثیر

سرمربی: یحیی گل‌محمدی

01665794

ترکیب مس رفسنجان:

داود نوشی صوفیانی، مجید نصیری، شاهین توکلی، عقیل کعبی، مهدی کیانی، سید مهدی حسینی، حسن جعفری، یونس اکبرپور، محسن آذرباد، فراز امامعلی و گادوین منشا

سرمربی: محمد ربیعی

01665795گل اول مس رفسنجان

مس رفسنجان 1 - پرسپولیس 0 (عقیل کعبی - دقیقه ): بازیکنان تیم مس یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه پرسپولیس به دست آوردند و عقیل کعبی پشت توپ ایستاد و با دورخیزی نسبتا زیاد به توپ ضربه زد که توپ به شکلی استثنایی و پس از برخورد با تیرک افقی در درون دروازه رادو قرار گرفت.

گل اول پرسپولیس

(مهدی ترابی - دقیقه 71): برخورد عیسی آل کثیر با نوشی صوفیانی پنالتی گرفته شد و مهدی ترابی پشت توپ ایستاد و ضربه را به گوشه دروازه زد تا پرسپولیس با یک گل از حریف پیش بیفتد.

خلاصه کامل بازی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی