|

پیش بینی جذاب پیشکسوت پرسپولیس از مدعی اصلی قهرمانی لیگ

سهراب انتظاری: به اعتقاد من این فصل پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است.

لینک کوتاه کپی شد

سهراب انتظاری، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت : به اعتقاد من این فصل، پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و با وجود بازیکنان بسیار خوبی که در این تیم حضور دارند مطمئن هستم که در لیگ قهرمانان موفق خواهند شد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ سهراب انتظاری، بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه دیدار پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس با تیم هنرمندان اظهار داشت: ما پیشکسوتان استقلال و پرسپولیس امروز به همراه تیم هنرمندان دور هم جمع شدیم تا برای حمایت از بیماران سرطانی بازی خیرخواهانه‌ای انجام دهیم. واقعیت این است که هزینه درمان بیماران سرطانی زیاد است و قشر ضعیفی از جامعه ما درگیر این بیماری هستند. من از مسئولان خواهش می‌کنم به هر نحوی که شده است هزینه این عزیزان را پرداخت کرده و به آن‌ها کمک کنند. آرزو دارم که هیچ کسی به این بیماری دچار نشود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره رقابت‌های این فصل لیگ برتر و عملکرد سرخپوشان در این بازی‌ها بیان کرد:

در ۴ هفته گذشته رقابت‌های لیگ، هجمه‌های بسیار زیادی به پرسپولیس وارد شده است و به نظر من برخی افراد بی رحمانه از این تیم انتقاد می‌کنند. تازه ۴ هفته از بازی‌های لیگ گذشته است و در آینده اتفاقات زیادی رخ خواهند داد. به نظر من پرسپولیس بعد از باخت به الهلال در لیگ قهرمانان آسیا هنوز موفق نشده است خودش را پیدا کند و فکر می‌کنم در این ۲ هفته‌ای که رقابت‌های لیگ تعطیل بوده اند، بازیکنان به هماهنگی خوبی دست پیدا کرده اند و می‌توانند در ادامه مسابقات نمایش خوبی داشته باشند.

سهراب انتظاری ادامه داد:

به اعتقاد من این فصل، پرسپولیس مدعی اول قهرمانی است و با وجود بازیکنان بسیار خوبی که در این تیم حضور دارند مطمئن هستم که در لیگ قهرمانان موفق خواهند شد. به هر حال همه تیم‌ها آرزوی داشتن بازیکنان پرسپولیس را دارند و امیدوارم این تیم دوباره به شرایط خوب خود برگردد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی