|

یک استقلالی حامی بزرگ شهریار شد!

بیژن طاهری: به جای اینکه مجسمه‌ علی دایی را بسازند اسمش را روی ماهی می‌گذارند.

لینک کوتاه کپی شد

بیژن طاهری سرپرست تیم استقلال گفت: فعلاً تمرینات استقلال در مجموعه ورزشی آرارات برگزار می‌شود و خبری مبنی بر تعویض محل انجام تمرینات به ما ابلاغ نشده است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ استقلال شرایط خوبی دارد و روز جمعه تحت عنوان صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر به مصاف نساجی خواهد رفت تا چهارمین پیروزی خود در این فصل را به دست آورد. بیژن طاهری سرپرست آبی‌پوشان تأکید می‌کند وضعیت تیم مناسب است و در آرامش جلو می‌رود.

ماحصل این گفت و گو با سرپرست استقلال پیرامون وضعیت استقلال و سایر اتفاقات رخ داده در فوتبال ایران را در زیر بخوانید:

خوشبختانه استقلال شرایط خوبی دارد و آرامش حاکم است. رابطه بازیکنان، مربیان و کادر مدیریت با یکدیگر کاملاً عالی است و کوچک‌ترین مشکلی از این بابت وجود ندارد. با وضعیت مطلوب و مناسبی روز جمعه به مصاف نساجی می‌رویم و امیدواریم پیروزی چهارم را نیز در این فصل به دست آورده و آن را تقدیم هواداران کنیم. بدون شک مهم‌ترین مسئله‌ای که باعث خوشحالی آنها می‌شود، پیروزی‌های متوالی و شرایط مناسب استقلال است.

بیژن طاهری گفت: فعلاً تمرینات استقلال در مجموعه ورزشی آرارات برگزار می‌شود و خبری مبنی بر تعویض محل انجام تمرینات به ما ابلاغ نشده است. خوشبختانه کادر مدیریتی باشگاه کاملاً در تلاش است تا تمام خواسته‌های مربیان را برآورده کند و وضعیت را در شکل مطلوب نگه دارد .

بیژن طاهری گفت: تا این لحظه در مورد ورود تماشاگران به ما حرفی نزده‌اند و همه چیز طبق همان روال قبلی جلو می‌رود بنابراین اگر دستورالعمل تازه‌ای صادر نشود، باید گفت مسابقه روز جمعه استقلال و نساجی بدون حضور تماشاگران خواهد بود و هواداران نمی‌توانند برای تماشای این مسابقه به ورزشگاه آزادی بیایند. باور کنید دل ما هم برای دیدن هواداران خودمان روی سکوها خیلی تنگ شده ولی باید دغدغه سلامت جامعه را نیز در نظر داشت.

طاهری اضافه کرد: در تمام دنیا اسطوره‌های ورزشی خود را به‌معنای واقعی کلمه تکریم می‌کنند ولی ظاهراً در ایران شرایط کاملاً متفاوت است. همه جهان فوتبال ایران را به نام علی دایی می‌شناسند اما به جای اینکه مجسمه او را بسازند و در شهرهای ایران بگذارند، یک عده اسم این چهره بزرگ و فراموش نشدنی را روی یک گونه ماهی می‌گذارند! نمی‌دانم اسم این رفتارها باید چه گذاشت؟ علی دایی مایه افتخار مملکت ماست و واقعاً جای تأسف دارد که چنین برخوردی با این شخصیت بزرگ و مثال‌زدنی صورت گرفته است. وقتی این خبر را شنیدم فوق‌العاده ناراحت شدم.

بیژن طاهری در پایان گفت: شنیدن خبر بیماری محمد مایلی‌کهن برایم بسیار تلخ بود. از ظهر روز سه‌شنبه این مسئله را پیگیری می‌کردم و جویای احوال او بودم. فوتبال در کنار رقابت، صحنه رفاقت هم هست و وقتی یکی از چهره‌های ارزشمند فوتبال ایران بیمار می‌شود همه جامعه فوتبال نگران او خواهند بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی