|

مسی پس از صعود آرژانتین به جام جهانی: عالی بازی کردیم و به پیشرفت ادامه می دهیم

فوق‌ستاره تیم ملی فوتبال آرژانتین پس از قطعی شدن صعود این تیم به مرحله پایانی این رقابت‌ها درباره وضعیت خود و بازی با برزیل سخن گفت.

لینک کوتاه کپی شد

لیونل مسی که دو بازی اخیر پاری‌سن‌ژرمن را به دلیل مصدومیت از دست داده بود اما موفق شد با ریکاوری به موقع خودش را به دو بازی اخیر تیم ملی آرژانتین برساند، پس از تساوی بدون گل بامداد امروز (چهارشنبه) آلبی‌سلسته مقابل برزیل در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر که صعودشان به مرحله پایانی این رقابت‌ها را قطعی کرد، پس از این بازی گفت: من خوبم، در غیر این‌صورت نمی‌توانستم بازی کنم. مدتی بود که بازی نکرده بودم، برای همین بازی در چنین بازی سرعتی و پرفشار آسان نبود. خوشبختانه حالا در وضعیت خوبی هستم و می‌دانم که رفته‌رفته بهتر خواهم شد و به آمادگی لازم خواهم رسید.امیدوارم سال را با خوبی به پایان ببرم.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از تسنیم؛ برنده 6 توپ طلا که پنجمین حضورش در مسابقات جام جهانی را تجربه خواهد کرد، صحبت‌های خود ار اینطور ادامه داد: ما با این ذهنیت پا به این دیدار گذاشتیم که می‌توانیم برنده بازی باشیم. سعی کردیم مقابل برزیل بهترین بازی‌مان را به نمایش بگذاریم، اما آسان نبود. بازی سخت و حساسی بود. ما موفق به کسب پیروزی نشدیم، اما مهمترین چیز این بود که شکست نخوردیم. ما عالی بازی کردیم و به پیشرفت‌مان ادامه می‌دهیم.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی