|

نقش خطیر در پرونده استراماچونی کلیدی است!

علی خطیر، بازیگر اول قرارداد استراماچونی با استقلال این روز‌ها موضع سکوت اختیار کرده است.

لینک کوتاه کپی شد

خطیر درباره ابعاد شکایت مربی سابق ایتالیایی حرفی به زبان نمی‌آورد که افکار عمومی انتظار دارد این شخص درباره قرارداد با مربی سابق استقلال شفاف سازی کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز؛ شایعاتی پیرامون قرارداد آندره استراماچونی، سرمربی سابق ایتالیایی استقلال منتشر شده که از سلب شدن حق شکایت استقلال از مربی سابق خود رونمایی کرده است. این شایعات را مدیرروابط بین الملل باشگاه استقلال با جدیت تکذیب کرده است.

حامد افضلی که اخیرا در نشست مجازی دفاعیات باشگاه استقلال در پرونده شکایت از استراماچونی به نمایندگی از باشگاه استقلال حضور داشت، پیرامون این موضوع می‌گوید: «چنین بندی در قرارداد آقای استراماچونی وجود ندارد، زیرا اگر چنین بندی در قرارداد استراماچونی وجود داشت این پرونده به دادگاه عالی ورزش درمقر فیفا فرستاده نمی‌شد. اگر بندی در پرونده استراماچونی وجود داشت دادگاه cas این پرونده را پیگیری نمی‌کرد و ما در ایران آن را پیگیری می‌کردیم همین که این پرونده در دادگاه بین المللی وجود دارد نقض همین خبری است که از سوی برخی منتشر شده است.» افضلی حتی طرح چنین مباحثی را در نشست مجازی اخیر تکذیب کرده است. مدیرروابط بین الملل باشگاه استقلال می‌گوید: «اینکه گفته شد در جلسه داداگاه عالی ورزش فیفا این موضوع مطرح شده هم درست نیست و دلیل استراماچونى بابت فسخ قراداد دیرکرد بیش از دو ماهه پرداخت در حقوق ایشان بوده است.» با توجه به اظهارات مدیرروابط بین الملل باشگاه استقلال می‌توان به این نتیجه رسید که باشگاه استقلال حق شکایت خود را در قرارداد فی مابین با استراماچونی محفوظ نگه داشته است، اما بدون شک برای اینکه شفاف سازی بیشتری پیرامون این قرارداد شود، شخصی که مسئول مستقیم عقد قرارداد با استراماچونی بوده، باید پیرامون این ماجرا توضیح واضحات دهد.

علی خطیر در دوران مدیرعاملی امیر حسین فتحی مسئولیت عقد قرارداد با این مربی را به عهده داشت و باید مشخص شود که او برچه اساس با استراماچونی قراردادی منتشر کرده که این مربی به رغم ترک ایران توانسته درخواست غرامت کند. حتی باید روشن شود که چرا در قرارداد استراماچونی ذکر نشده که اگر این مربی به هردلیل از ادامه فعالیت در استقلال سرباز بزند، مجاز به دریافت تمام حق و حقوق فصل بعد خود نیست؟! درواقع استراماچونی درحال دریافت مبالغی است که به عنوان دستمزد فعالیت فصل دوم او لحاظ شده بود، اما این مربی هرگز در فصل دوم مربیگری‌اش روی نیمکت استقلال حضور نداشت و از ایران به ایتالیا رفته بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی