|

پیشکسوت پرسپولیس: محروم کردن طارمی حریفان را خوشحال کرد!

محمد پنجعلی می گوید اسکوچیچ با برهم زدن آرامش، سر تیم ملی را بُرید

لینک کوتاه کپی شد

محمد پنجعلی درباره حواشی ایجاد شده برای  تیم ملی فوتبال ایران صحبت هایی را انجام داد.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایران ورزشی؛ مربی حرفه‌ای باید خوب مدیریت کند. اسکوچیچ با برهم زدن آرامش، سر تیم را بُرید در حالی‌که باید به منافع ملی اهمیت می‌داد، نه منافع شخصی! چنانچه موضوعی ناراحتش می‌کرد، باید بازیکن را فرا می‌خواند و صحبت می‌کرد. محروم کردن باعث ضربه زدن به تیم ملی شد، او یک بازیکن شش دانگ را از ما گرفت و حریفان را خوشحال کرد.

پنجعلی درباره صحبت‌های اسکوچیچ در خصوص بازیکنان تیم ملی ایران گفت:

طارمی بازیکن خوبی است، او در یکی از بهترین تیم‌های اروپایی بازی می‌کند، اما مگر چه گفت؟ اسکوچیچ می‌گوید، تاکتیک نیست؛ اروپا که از نظر تاکتیک بهترین دنیاست، پس بازیکنان ما تاکتیک پذیر هستند که در تیم‌های سطح اول دنیا بازی می‌کنند. باید به بازیکنان تیم ملی اجازه داده شود که درباره تیم ملی صحبت کنند وگرنه فضای دیکتاتوری در تیم ملی حکمفرما می‌شود.

حواشی ضربه‌های جبران ناپذیری به تیم ملی زده است

پنجعلی در مورد حاشیه‌های پیش آمده در تیم ملی ایران، تصریح کرد:

مشکلاتی که در تیم‌ملی ایران رخ داده باید رسیدگی شود. لباس بازی نداشتن تیم ملی جلوه خوبی در سطح بین‌الملل ندارد. وقتی تمام بازیکنان در موضوعی اتفاق نظر دارند، احتمال کمبود‌هایی که عنوان شده، بسیار قوی است. اسکوچیچ هم باید حرف می‌زد و از تیم ملی حمایت می‌کرد و از این طریق هم می‌توانست به بازیکنان نزدیک‌تر شود.

کارشناس فوتبال ایران در خصوص بازی ایران و سوریه در چارچوب مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، گفت:

سوریه هیچ زمانی توان مقابله با ما را ندارد، ایران تیمی بسیار قوی و قدرتمند است. حاشیه‌ها که از بین برود، بهتر هم می‌شود. حواشی، ضربه‌های جبران ناپذیری به تیم ملی زده است.

با این شرایط به جام جهانی صعود نکنیم، باید تعجب کرد

پنجعلی افزود:

در بازی با لبنان مشخص بود که حواشی روی کیفیت بازی تیم ملی تاثیرگذار گذاشته و مشکلاتی را برای تیم به وجود آورده است. به همین علت، مقابل لبنان بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم، اما قطعاً مقابل سوریه، پیروز می‌شویم. پنج شانس برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر وجود دارد، چنانچه با این شرایط تیم ملی ایران صعود نکند، باید تعجب کنیم.

پنجعلی در پایان درباره بازی ایران و لبنان افزود:

اگر بازی در وقت‌های قانونی تمام می‌شد، ایران بازنده دیدار با لبنان بود. خوب بازی نکردیم و بازیکنان احساسی بازی می‌کردند. در لحظه به ثمر رسیدن گل همه مقصر بودند، دفاع کنار کشیده بود و به جای اینکه بازیکنی که پا به توپ است را کنترل کنند، با دستپاچگی داخل دروازه ایستادند و گل خوردیم. تیم ملی ایران بسیار ضعیف بود و در اتفاقاتی که افتاد، یک نفر مانند بیرانوند مقصر نبود و مشکل کل تیم بود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی