|

خبر خوش برای استقلالی ها در آستانه بازی با نساجی!

نساجی بعد از دیدار با پرسپولیس و گل گهر، در هفته پنجم آماده بازی با استقلال در استادیوم آزادی می شود. این دیدار جمعه ۲۸ آبان برگزار می شود.

لینک کوتاه کپی شد

دیدارهای سخت نساجی در هفته های ابتدایی به همین جا ختم نخواهد شد چرا که تیم مازنی در هفته هفتم هم دیدار با سپاهان را تجربه خواهد کرد و این دیدار هم همانند سه دیدار قبلی با تیم های مدعی در خانه حریف برگزار می شود. اما نساجی در حالی مهیای بازی با استقلال می شود که سه غایب کلیدی در این بازی دارد. اولین غایب نساجی ساکت الهامی سرمربی این تیم است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از پارس فوتبال؛ او به دلیل تنش های به وجود آمده در بازی با گل گهر که با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت ۶ جلسه محروم شده است و قطعا در بازی با استقلال قادر به حضور روی نیمکت نساجی نخواهد بود. اگر چه کمیته انضباطی اعلام کرده رای صادره از حیثت تعداد محرومیت و جریمه نقدی قابل طرح در کمیته استیناف است اما تا زمان صدور رای نهایی رای صادره لازم اجراست.

دیگر غایب های نساجی‌ در بازی با استقلال مسعود شجاعی و محمد قربانی هستند. بازیکن باتجربه و جوان نساجی که در بازی های قبلی در خط هافبک و دفاع نساجی به میدان می آمدند. هر دو بازیکن در بازی با صنعت نفت که با شکست دو بر صفر نساجی‌ همراه بود با دریافت دو کارت زرد از زمین بازی اخراج شدند.

نساجی‌ هفته پیش و در تعطیلی بازی های لیگ برتر بازی دوستانه با تیم مس رفسنجان انجام داد که این بازی با نتیجه مساوی ۳-۳ خاتمه یافت. نکته جالب در این دیدار بازگشت تیم نساجی‌ به سبک بازی فصل گذشته بود. یعنی بازی با ۴ مدافع. به نظر می رسد ساکت الهامی بعد از شکست در برابر صنعت نفت تصمیم گرفته شیوه بازی تیمش را به فصل قبل برگرداند. بازی با ۴ مدافع. نساجی در هفته های ابتدایی و در برابر حریفان با سه دفاع بازی کرد.

مهمترین خبر های تیم استقلال را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی