|

ماجرای حذف نام بازیکن استقلال چیست؟، بازیکن مصدوم است!

باشگاه استقلال هیچ توضیحی درباره علت خروج نام ابوالفضل جلالی از فهرست فصل بیست و یکم نداده است. حتی پزشکان این باشگاه هم سکوت کرده‌اند.

لینک کوتاه کپی شد

باشگاه استقلال بدون اینکه توضیح شفافی درباره چرایی خارج کردن نام ابوالفضل جلالی از لیست خود بدهد، این بازیکن را از فهرست بازیکنان فصل بیست و یکم حذف کرده است. جلالی فصل پیش بازیکن سایپا بود و برسرحضورش دراستقلال هیاهوی بسیاری شد و باور این بود که مدافع-هافبک سابق نارنجی پوشان می‌تواند در لیگ جدید یکی از مهره‌های کلیدی استقلال باشد. حتی بارها از سوی رسانه‌های نزدیک به باشگاه استقلال گفته شد که فرهاد مجیدی تاکید ویژه دارد به جذب این بازیکن و برهمین اساس نیز مسئولان باشگاه استقلال اقدام به جذب بازیکن سابق سایپا کردند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از شهرآرانیوز؛ با این مقدمات اما نام بازیکن سایپا از لیست فصل بیست و یکم استقلال کنار گذاشته شده و مدیران این باشگاه هیچ توضیحی درباره چرایی این موضوع نمی‌دهند. تنها خبری که درباره تصمیم به حذف نام جلالی منتشر شده اشاره به مصدومیت مشارالیه است اما افکار عمومی انتظار داشتند باشگاه استقلال پیرامون این موضوع روشنگری کرده و دلیل مصدومیت وچرایی اصرار به جذب این بازیکن در نقل و انتقالات را بیان کنند.

اینکه باشگاهی همچون استقلال که افراد بسیاری را پیرامون خود می‌بیند در نقل وانتقالات اقدام به جذب بازیکنی کرده که قادر به همراهی این تیم نیست مسئله‌ای نخواهد بود که بتوان به سادگی از کنار آن عبور کرد و تصمیم گیران دراین باشگاه باید شفاف و روشن پیرامون این موضوع توضیح دهند ودلیل جذب بازیکن سابق سایپا را که دچار مصدومیت بوده را اعلام کنند. حتی پزشکان باشگاه استقلال نیز موضع سکوت اختیار کرده‌اند و درباره علل مصدومیت این بازیکن اطلاعاتی را دراختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهند که این رفتار با روح حرفه‌ای گری درمنافات است.

مهمترین خبر های تیم استقلال را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی