|

حال این روز های هواداران پرسپولیس را استقلالی ها می دانند!

این روز ها هوادارن پرسپولیس نسبت به انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس نگران هستند.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس اوضاع مدیریتی بدی دارد و بعد از گذشت چند ماه از استعفای جعفر سمیعی هنوز مدیرعامل جدید این باشگاه معرفی نشده است و صدری به عنوان سرپرست موقت کار می کند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبر ورزشی؛ طبق اعلام بیژن ذوالفقارنسب مشاور وزیر ورزش قرار بود هفته گذشته مدیرعامل پرسپولیس انتخاب و بعد از آن هم اعضای هیئت مدیره پرسپولیس معرفی شوند ولی این اتفاق رخ نداد و خبری از انتخاب مدیرعامل برای پرسپولیس نیست.

از آن طرف مجید صدری سرپرست باشگاه پرسپولیس که مسئولیت امور را بر عهده دارد بدش نمی آید علاوه بر ریاست هیئت مدیره پرسپولیس، مدیرعامل هم باشد.

زارت ورزش طی چند وقت اخیر گزینه های مختلفی را برای مدیرعاملی پرسپولیس در نظر گرفت و بررسی وضعیت این گزینه ها در دستور کار سجادی قرار گرفت. با این حال شنیده ها حاکی از آن است که وزارت ورزش هنوز برای انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس روی گزینه خاصی به جمع بندی نهایی نرسیده است و این موضوع به یک کار دشوار برای وزیر جدید تبدیل شده است.

همین موضوع باعث شده تا شانس صدری برای مدیرعاملی پرسپولیس افزایش یابد.

آنطور که شنیدیم وزارت ورزش طی روزهای آینده و بعد از پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس قرار است حکم مدیرعاملی صدری را صادر کند و او کارش را در پرسپولیس ادامه دهد.

مهمترین خبر های تیم پرسپولیس را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی