|

گزینه اصلی شیاطین سرخ مشخص شد، یک لیورپولی!

به گفته میرر، برندان راجرز اصلی‌ترین گزینه منچستریونایتد برای جانشینی اوله گنار سولسشر محسوب می شود.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از شکست فاجعه بار منچستر یونایتد برابر لیورپول این تیم به یک پیروزی خوب برابر تاتنهام دست یافت تا فشارها از روی اوله گنار سولسشر موقتاً برداشته شود. از طرف دیگر شیاطین سرخ پس از آن برابر آتالانتا نیز به یک تساوی خارج از خانه دست یافتند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ بعد از این دو نتیجه نسبتا خوبی که منچستریونایتد کسب کرد، آنها ابتدای هفته در دربی منچستر برابر سیتی قرار گرفتند و با ارائه یک نمایش کاملا ناامید کننده با دو گل از حریف خود شکست خوردند تا در همین آغاز فصل امیدهای شیاطین سرخ برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر به کمترین میزان خود برسد.

اگرچه هنوز اوله گنار سولسشر سرمربی منچستریونایتد است و برخی منابع معتبر نیز تایید کرده‌اند که این باشگاه برنامه‌ای برای اخراج او ندارد اما قطعاً ادامه روند ضعیف شیاطین سرخ صبر سران یونایتد را به اتمام خواهد رساند و باعث برکناری و سرمربی نروژی خواهد شد.

اما در این بین شایعات زیادی پیرامون جانشین احتمالی سولسشر به گوش می‌رسد اما حالا میر مدعی شده که سرمربی موفق لسترسیتی یعنی برندان راجرز گزینه اصلی سران باشگاه محسوب می‌شود. با این حال راجرز تا سال 2025 با لستر قرارداد دارد و یونایتد کار راحتی برای به خدمت گرفتن او نخواهد داشت اما میرر تاکید کرده که این باشگاه خوش بین است که بتواند لستر را برای جدایی او راضی کند.

مهمترین خبر های فوتبال خارجی را در این صفحه بخوانید.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی