|

شرط عجیب فدراسیون برای پرسپولیس؛ خرید بازیکن خارجی چه سخت شد!

پرسپولیس فقط در صورتی می تواند قرارداد بازیکنان خارجی جدیدش را ثبت کند که ابتدا ضمانت های بانکی لازم را به فدراسیون فوتبال بدهد.

لینک کوتاه کپی شد
1

 فدراسیون فوتبال طی هفته‌های اخیر سختگیری‌های زیادی برای جذب بازیکن خارجی از سوی پرسپولیسی‌ها داشته است. این سخت‌گیری‌ها از سوی فدراسیون در حالی برای یارگیری باشگاه پرسپولیس اعمال شده و اجازه جذب بازیکن خارجی را به این باشگاه نمی‌داد که علتش بدهی‌های سنگینی بود که پرسپولیس به بازیکنان و مربیان خارجی قبلی‌اش داشته است. علت اصلی این موضوع هم پرونده باز گابریل کالدرون و دستیارش است.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از خبرورزشی، البته که  با پرداخت بدهی کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس، سرخ‌ها می‌توانند دو بازیکن تاجیک مورد نظر یحیی را جذب کنند. برهمین اساس خبردار شدیم باشگاه برای جذب این ۲ بازیکن باید به فدراسیون فوتبال ضمانت بانکی بدهد تا آنها برای دریافت طلب‌شان دچار مشکل نشوند و پرونده شکایتی تازه به اسم باشگاه پرسپولیس در فیفا باز نشود.

قرار است این ضمانت بانکی طی روزهای آینده به فدراسیون فوتبال داده شود. در واقع پرسپولیس فقط در صورتی می تواند قرارداد بازیکنان خارجی جدیدش را ثبت کند و کارت بازی برای آن ها بگیرد که ابتدا ضمانت های بانکی لازم را به فدراسیون فوتبال بدهد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی