|

لیست استقلال بدون تغییر ماند

لیست بازیکنان استقلال در آخرین روز نقل و انتقالات بدون تغییر می‌ماند.

لینک کوتاه کپی شد

با وجود گمانه‌زنی‌ها درمورد آخرین تغییر در لیست آبی پوشان پیش از پایان نقل و انتقالات، این لیست بدون تغییر باقی می ماند و  قرار نیست نیست بازیکنی از خارج با به آن وارد شود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ایلنا؛ استقلال تهران در نقل و انتقالات امسال نسبت به فصل گذشته تغییرات زیادی را اعمال کرد و آنها با بازیکنان جدیدی بیست و یکمین فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال را آغاز کردند.

در نقل و انتقالاتی که از تاریخ بیست و پنجم مردادماه آغاز شد استقلال بازیکنانی نظیر مهدی قایدی، شیخ دیاباته، محمد نادری، فرشید اسماعیلی و مسعود ریگی را از دست داد و بازیکنانی مانند رودی ژستد، کوین یامگا، امیرحسین حسین زاده، روزبه چشمی و جعفر سلمانی را جذب کرد.

در هفته‌های اخیر پیش از ورود رودی ژستد به ایران قرار بود احمد موسوی از لیست خارج شود تا بازیکن جدید قراردادش را ثبت کند اما در نهایت نام ابوالفضل جلالی به عنوان بازیکن مصدوم خارج شد تا بازیکن فرانسوی به این تیم ملحق شود.

با وجود گمانه‌زنی‌ها درمورد خرید سومین بازیکن خارجی و فسخ قرارداد موسوی در حال حاضر این اتفاق نهایی نشده است و به نظر می‌رسد هر زمان بازیکن مدنظر فرهاد مجیدی فرارسید آن زمان آنها به فسخ قرارداد موسوی با فکری خواهند کرد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی