|

داور یک پنالتی برای گل گهر مقابل پرسپولیس نگرفت؟

مجتبی سرآسیایی مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تساوی را نتیجه‌ای عادلانه برای دیدار این تیم مقابل پرسپولیس می‌داند.

لینک کوتاه کپی شد

مجتبی سرآسیایی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: بازی جانداری بود. از لحاظ فیزیکی و فنی، بازی جانداری دیدیم و مباحث فنی زیادی در این بازی دخیل بود. سعی کردیم به تیم خوب پرسپولیس موقعیت ندهیم، فضاهای این تیم را بستیم و طبق آنالیز و فرامین تاکتیکی صادر شده از سوی آقای قلعه‌نویی، موقع مناسب ایجاد خطر کردیم و موقعیت هم داشتیم. با این حال نتیجه مساوی عادلانه بود.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از تسنیم؛ وی افزود: فوتبال از نظر فنی، خوب بود. از آقای یحیی گل‌محمدی و بازیکنانش به خاطر فوتبال فنی و بازی جوانمردانه‌ای که ارائه کردند، تشکر می‌کنم. همچنین از بچه‌های خودمان که تلاش مضاعفی کردند. ما شرایط خوبی را در این بازی داشتیم و می‌توانستیم نتیجه را هم عوض کنیم، اما مساوی کردیم. با این حال به بازیکنان گل‌گهر خسته نباشید می‌گویم.

مربی تیم فوتبال گل‌گهر درباره مسائل داوری، خاطر نشان کرد: چیزی که ما می‌بینیم و آن چیزی که از دور، به نظر می‌رسید، یکسری اتفاقات در بازی افتاد و یکی دو خطا هم در ۱۸ قدم رقم خورد که روی یکی از آنها نزدیک به قطعیت اعتقاد به پنالتی داریم. هرچند کارشناسان باید نظر بدهند و فکر می‌کنم از پنالتی ما گذشتند، اما داور حاکم بر بازی بود. مدیریت خوبی داشت که ما هم احترام می‌گذاریم، اما می‌توانست یک پنالتی برای ما بگیرد که حالا کارشناسان نظر می‌دهند.

سرآسیایی در واکنش به اینکه نیمه دوم گل‌گهر عقب کشیده بود یا پرسپولیس جلوتر آمد، اظهار داشت: ما نیمه اول از بالا پرس کردیم، اما در نیمه دوم شرایط بازی را نگه داشتیم. روی اتفاق هم گل خوردیم و همان صحنه که اعتقاد به پنالتی داشتیم، توپ چرخید و به ۱۸ قدم ما رسید. به هر حال این هم نظر داور بود و کاملاً به نظر او احترام می‌گذاریم. با این حال عقب نشستن ما هم تاکتیکی بود و هم فشار پرسپولیس بیشتر شد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی