|

ژستد جایگزین کدام بازیکن فعلی استقلال می‌شود؟

باید دید ژستد که امروز کارت بازی‌اش صادر شد، با توجه به فرصت کم باقی مانده به جای کدام بازیکن در لیست این تیم قرار خواهد گرفت.

لینک کوتاه کپی شد

فصل نقل و انتقالات بیست و یکمین دوره از مسابقات لیگ برتر، روز شانزدهم آبان ماه به اتمام می‌رسد و این در حالی است که مسابقات لیگ، هفته سوم خود را نیز پشت سر گذاشته است. تیم استقلال در این مدت با کسب ۹ امتیاز از سه دیدار گذشته‌اش در رده دوم جدول رده‌بندی قرار دارد و شاگردان مجیدی این روزها با حضور مدیریت جدید این باشگاه، شرایط بهتری را نسبت به سال‌های اخیر تجربه می‌کنند؛ آن‌ها بعد از جدایی مهدی قایدی و در راستای تقویت خط حمله تیم‌شان، بعد از جذب کوین یامگا، این روزها قرارداد دو ساله‌ای را هم با رودی ژستد مهاجم فرانسوی جدیدشان منعقد کرده‌اند.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از فوتبال 360، این در حالی است که با وجود عقد قرارداد و صدور آی‌تی‌سی این بازیکن برای قرار گرفتن در ترکیب استقلال، این تیم نیاز به یک جای خالی در لیستش برای جایگزینی رودی ژستد دارد؛ موضوعی که احتمالا به جدایی یکی از بازیکنان فعلی این تیم منجر خواهد شد.

یکی از محتمل‌ترین گزینه‌های جابه‌جایی در لیست استقلال، جدایی سیداحمد موسوی دفاع راست استقلال از این تیم و جایگزینی ژستد به جای او است. موضوع جدایی این بازیکن از استقلال از مدت‌ها قبل و توسط فرهاد مجیدی با قرار دادن نام این بازیکن در لیست مازاد استقلال مطرح شده بود اما عدم تحقق این مهم تکلیف او و استقلال را در هاله‌ای از ابهام قرار داده است. در این بین و با توجه به فرصت چند روزه باقیمانده تا پایان مهلت قانونی نقل و انتقالات لیگ، به نظر می‌رسد احتمال جدایی بازیکنانی که شانس کمتری برای قرار گرفتن در ترکیب استقلال دارند از این تیم نیز وجود دارد.

از جمله این بازیکنان می‌توان به امین قاسمی‌نژاد و آرمان رمضانی دو مهاجم فعلی استقلال اشاره کرد که با حضور یامگا و مطهری و البته ژستد شانس کمتری برای بازی خواهند داشت. بابک مرادی و البته رشید مظاهری هم دیگر بازیکنانی هستند که ممکن است در فاصله اندک تا پایان مهلت نقل و انتقالات از استقلال جدا شوند. در مدت اخیر گمانه‌زنی‌های جدی در خصوص جدایی احتمالی مظاهری از استقلال و حضورش در فولاد شنیده می‌شد که اگرچه دروازه‌بان استقلال با انتشار پستی اینستاگرامی جدایی‌اش از این تیم را تکذیب کرد اما با حضور حسینی و تاکید مجیدی بر حفظ علیرضا رضایی دیگر دروازه‌بان این تیم، هنوز هم احتمال جدایی مظاهری از استقلال وجود دارد.

باید دید در نهایت ژستد که امروز کارت بازی‌اش برای بازی در استقلال صادر شد، با توجه به فرصت کم باقی مانده به جای کدام بازیکن در لیست این تیم قرار خواهد گرفت.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی