|

پرسپولیس بیش از هر زمان دیگری «وزیر» می‌خواهد

با توجه به رخداد‌های متعددی که در این بازه زمانی برای پرسپولیس پیش آمده، این تیم بیش از هر زمان دیگری به سرعت عمل وزیر نیاز دارد.

لینک کوتاه کپی شد

 پرسپولیس در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با یک گل مقابل آلومینیوم اراک شکست خورد تا مشکلات این تیم برجسته‌تر از قبل شود. البته که بیشتر مشکلات پرسپولیس در دیدار برابر اراکی‌ها فنی بود، ولی به نظر می‌رسد اهمال وزیر ورزش هم در شرایط کنونی پرسپولیس بی تاثیر نباشد.

به گزارش «شایانیوز»، پرسپولیسی‌ها این روز‌ها با پنجره بسته روبرو شده و توان تقویت تیم را از دست داده اند. اگرچه درباره کیفیت بازیکنانی که به این تیم پیوسته اند هم حرف و حدیث زیاد است، ولی این مورد تنها دغدغه پرسپولیسی‌ها نیست. آن‌ها هنوز مدیرعامل جدید را انتخاب نکرده اند و این موضوع تاثیرات منفی زیادی روی عملکرد تیم گذاشته است. در حالی که استقلال از مدت‌ها قبل مدیرعامل جدید را شناخته و مشکلات زیادی از این تیم، توسط مدیر جدید حل و فصل شده، پرسپولیس همچنان با سرپرست اداره می‌شود و تصمیم گیری برای انتخاب مدیرعامل، مدام به روز‌های آینده موکول می‌شود.

این امروز و فردا کردن‌ها در حالی صورت می‌گیرد که قرار شده بود بعد از بازی پرسپولیس برابر الهلال عربستان تکلیف مدیرعامل این باشگاه مشخص شود، ولی وزیر ورزش هنوز تصمیم نهایی اش در این مورد را نگرفته است. حال با توجه به رخداد‌های متعددی که در این بازه زمانی برای پرسپولیس پیش آمده، این تیم بیش از هر زمان دیگری به سرعت عمل وزیر نیاز دارد تا تکلیف مدیریت باشگاه را مشخص کند. امری که می‌تواند سرآغازی بر زدودن دیگر مشکلات این باشگاه شود.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی