|

کنایه آذری جهرمی به استقلالی‌ها؛ فامیل عروس و داماد جمع اند!

محمد جواد آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات بعد از شکست پرسپولیس، به استقلالی‌ها کنایه زده است.

لینک کوتاه کپی شد

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر با برتری استقلال برابر تراکتور و شکست پرسپولیس برابر آلومینیوم اراک سپری شد تا شاگردان یحیی گل‌محمدی در هفته سوم از رقیب دیرینه یعنی استقلال عقب بیفتند. این شکست در شرایطی برای پرسپولیسی‌ها به دست آمد که آن‌ها بازی چندان خوبی به نمایش نگذاشتند.

به گزارش «شایانیوز» به نقل از فرارو، شکست پرسپولیس در اراک، اما باعث عقب نشینی هواداران این تیم نشده است. وقتی صحبت از هوادار پرسپولیس هم به میان می‌آید یکی از آن‌ها همیشه محمد جواد آذری جهرمی، وزیر پیشین ارتباطات است. او روز گذشته و بعد از شکست پرسپولیس، با اشاره به حضور سه وزیر در مجموع باشگاه استقلال کنایه‌ای به استقلالی‌ها زد که مدت‌ها موفقیت‌های پرسپولیس را به وزیر ورزش و حمایت‌های وزیر ارتباطات ربط می‌دادند. کنایه آذری جهرمی به همینجا ختم نشده و او با اشاره به تکیه کلام استقلالی‌ها که از بابا مسعود حرف می‌زدند از جمع شدن همه فامیل عروس و داماد در مجمع استقلالی‌ها نوشته است!

آذری جهرمی با انتشار تصویری از مجمع استقلال در صفحه تلگرامی اش نوشت: امروز تیم پرسپولیس خوب نبود و برد هم مال تیمی است که بهتر بازی کنه. مبارک آلمینیوم اراک. اما اگه بعضی‌ها همچین قاب تصویری رو برا پرسپولیس داشتن، چه‌ها که نمی‌کردن. اینجا دیگه بحث بابا فلانی و مامان فلانی نبود؛ همه‌ی فامیل عروس و داماد جمع شدن، همسایه‌ها هم اومدن: یقینا باز هم ماقهرمانیم. دابل هتریک که میدونید چیه؟

1050406_836

 

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی