|

کوین یامگا محبوب شد

محبوبیت خاص کوین یامگا بین بازیکنان استقلال + عکس

بازیکن خارجی استقلال حرکات جالبی را در جریان دیدار با تراکتور به نمایش گذاشت.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از نمایش خیره کننده کوین یامگا در بازی گذشته استقلال مقابل ذوب‌آهن اصفهان و دو گلی که به ثمر رساند، بسیاری از هواداران آبی به آینده او امیدوار شدند. یامگا به واسطه این عملکرد در مصاف با تراکتور در پست غیرتخصصی اش و به عنوان مهاجم در ترکیب استقلال قرار گرفت اما برخلاف بازی قبل در گلزنی توفیقی نداشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه یامگا اگرچه عملکرد بدی نداشت و در کارهای تیمی موفق عمل کرد اما فرصت خاصی برای گلزنی به دست نیاورد و در نهایت هم یکی از بازیکنان تعویضی استقلال در دقایق پایانی لقب گرفت.

کوین یامگا

نکته جالب درباره این بازیکن کامرونی- فرانسوی اما رفتارهای او در جریان بازی با تراکتور بود. یامگا که به نظر می‌رسد در همین مدت اندک حضور در ایران رابطه صمیمانه ای با بازیکنان گرفته، در جریان بازی امروز هم حرکات جالبی داشت.

او بعد از آنکه ارسلان مطهری گل برتری استقلال را وارد دروازه تراکتور کرد، اولین نفری بود که به سمت او رفت و در شادی اش شریک شد. چهره خندان این بازیکن چند پسته یکی از تصاویر جالب را در آزادی ثبت کرد.

یامگا دقایقی بعد هم رابطه خوبش با کاپیتان استقلال را به رخ کشید. او بعد از آنکه وریا غفوری ضربه پنالتی اش را به تیر دروازه تراکتور کوبید، به سمت کاپیتان آبی ها رفت و به او روحیه داد. تصویری که از وریا غفوری در آغوش یامگا برجای مانده نشان می‌دهد که چقدر این بازیکن با نفرات استقلال خو گرفته و رابطه صمیمانه‌ای با آنها پیدا کرده است.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی