|

انتقاد آنچلوتی

انتقاد سرمربی رئال از عملکرد کهکشانی ها

کارلو انچلوتی علی رغم پیروزی رئال بر الچه از عملکرد بازیکنانش در دقایق پایانی گلایه داشت.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال رئال مادرید دقایقی پیش موفق شد در زمین الچه به برتری 1-2 برسد و سه امتیاز حیاتی را کسب کند. در 4 بازی اخیر لالیگا رئال 5 امتیاز گرفته بود و به پیروزی در این بازی برای رسیدن به صدر نیاز داشت. هر دو گل رئال را وینیسیوس به ثمر رساند ضمن اینکه حریف از دقیقه 68 ده نفره شده بود.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در پایان بازی گفت:« نیاز داشتیم متفاوت از قبل بازی کنیم. نسبت به بازی با اوساسونا زمان زیادی برای ریکاوری نداشتیم ولی در زمین نشان دادیم که روی فرم هستیم. از عملکرد تیم به غیر از دقایق پایانی راضی هستم. متاسفانه پس از زدن دو گل، فکر کردیم بازی تمام شده و افت کردیم. روی اشتباه فردی نیز به ما گل زدند تا دقایق پایانی پر استرس دنبال شود. بازیکن باید بداند که تا قبل از سوت داور، هیچ چیز تمام نشده است.»

آنچلوتی در مورد وینیسیوس گفت:« او روی دور گلزنی است و کاملا متعهد و در خدمت تیم کار می کند. ماریانو هم از نظر من خیلی خوب بازی کرد و روی گل اول پاس فوق العاده ای به وینی داد.»

آنچلوتی در مورد بازیکنانی که دقایق زیادی به آنها بازی نمی رسد گفت:« باید از خودشان سوال کنید. برای همه بازیکنانم احترام قائلم و دوست شان دارم و همگی نیز حرفه ای هستند. معقتدم همین حرفه ای گری و احترام به نظر مربی در رئال، دلیل موفقیت های تیم است.»

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی