|

شهریار مغانلو زیر ذره‌بین پرسپولیسی‌ها

مغانلو در دو بازی قبلی برای سپاهان گلی نزده و همچنان مترصد فرصت است تا اولین گلش را با پیراهن زردپوش‌ها بزند.

لینک کوتاه کپی شد

هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر از امروز با انجام ۴ دیدار شروع می‌شود که در حساس‌ترین بازی استقلال و تراکتور به مصاف هم می‌روند. با این حال، به غیر از این دیدار، بازی سپاهان و هوادار هم اهمیت زیادی دارد.

به گزارش «شایانیوز»، سپاهانی‌ها تا به اینجا آماده‌ترین تیم لیگ برتر نشان داده و از دو بازی قبلی با ۶ امتیاز و بدون گل خورده، صدرنشین لیگ برتر هستند. این تیم برای فصل جاری ستاره‌های مهمی را خریده که یکی از آن‌ها شهریار مغانلو، مهاجم فصل پیش پرسپولیس است. با این حال، مغانلو در دو بازی قبلی برای سپاهان گلی نزده و همچنان مترصد فرصت است تا اولین گلش را با پیراهن زردپوش‌ها بزند. فرصتی که شاید در دیدار امروز برابر هوادار نصیبش شود.

همین مورد توجه هواداران پرسپولیس هم قرار گرفته است؛ آن‌ها که به دلیل نوع جدایی شهریار مغانلو از پرسپولیس و در ادامه پاک کردن عکس هایش با پیراهن این باشگاه، دل چندان خوشی از این مهاجم ندارند، نیم نگاهی به عملکرد او با پیراهن سپاهان دارند. هرچند که البته عده‌ای از آن‌ها با اشاره به تعداد گل‌های اندکی که مغانلو با پیراهن پرسپولیس در لیگ برتر زد، به این مورد اشاره می‌کنند که چندان مهره تاثیرگذاری را هم از دست نداده اند. شاید عملکرد این فصل مغانلو در سپاهان بتواند پاسخ این ابهام را بدهد: آیا پرسپولیس بابت جدایی مغانلو ضرر کرده یا خیر؟

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی