|

خرید جدید استقلال، بالاتر از صلاح و مسی!

در بخش پربازدیدترین صفحات وب سایت ترانسفر مارکت طی 24 ساعت گذشته، رودی ژستد بازیکن استقلال در رتبه اول قرار گرفت.

لینک کوتاه کپی شد
1

رودی ژستد بازیکن فرانسوی الاصل که تابعیت کشور بنین را گرفته، جدیدترین خرید استقلالی هاست که البته هنوز به صورت رسمی از او رونمایی نشده است. بازیکنی که از پانه تولیکوس یونان به جمع آبی های پایتخت پیوسته و همه در انتظار انتشار تصاویر رسمی از عقد قرارداد با این مهاجم 33 ساله هستند.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش سه، ژستد که از چند هفته پیش اخباری مبنی بر پیوستن او به جمع شاگردان مجیدی منتشر شده بود، در این مدت نگاه علاقه مندان به فوتبال در ایران را به خودش جلب کرد و بسیاری از هواداران استقلال به دنبال کسب اطلاعاتی درخصوص رزومه این بازیکن بودند که در قدم اول هر مرجعی برای فوتبالی ها، مراجعه به وب سایت ترانسفر مارکت است.

ترانسفرمارکت یک وبگاه اینترنتی و مستقر در کشور آلمان است که اطلاعات مورد نیاز برای خرید و فروش بازیکنان، ارزش گذاری آنها، آمار تعداد بازی ها، گل های زده، افتخارات تیم ها و... را جمع‌آوری و منتشر می‌کند. حضور ژستد در استقلال باعث شد تا هواداران به فوتبال در ایران، به پروفایل شخصی این بازیکن در ترانسفر مارکت هجوم برده تا درخصوص آمار این بازیکن در گذشته، اطلاعاتی را کسب کنند.

01658735

01658736

طبق اعلام این وبگاه آلمانی، جستجوی نام رودی ژستد و بازدیدها از پروفایل این بازیکن، در صدر پر بیننده ترین صفحات این سایت طی 24 ساعت گذشته قرار گرفت. این در حالی است که ژستد بالاتر از بازیکنان مطرحی همچون محمد صلاح، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو قرار گرفته بود.

نکته جالب بعدی اینکه کوین یامگا بازیکن فرانسوی و دیگر خرید جدید استقلال نیز طی 24 ساعت گذشته در رتبه ششم پربازدیدترین صفحات وب سایت معتبر ترانسفر مارکت قرار گرفت و این نشان از علاقه هواداران به فوتبال در ایران برای کسب اطلاعات از سابقه خریدهای جدید استقلال دارد.

پیشنهادات ویژه

  • ناشناس ارسالی در

    البته باید بیشتر به این نکته اشاره کرد که هجوم هواداران پرسپولیس به این سایت بوده که ببینند استقلال با چه مبلغی یامگا رو جذب کرده

  • Sohib ارسالی در

    Such wow

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی