|

حاج‌صفی و استقلال؛ شایعه‌ای که طبیعی بود تکذیب شود

تکذیب خبر علاقه استقلال به جذب احسان حاج‌صفی، اتفاقی قابل پیش‌بینی بود.

لینک کوتاه کپی شد

امروز خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر آنکه استقلال به دنبال کاپیتان تیم ملی است و کانال‌ها و صفحاتی که این خبر را منتشر کردند، گزارش یک سایت یونانی را مبنای خبرشان قرار دادند. جدا از آنکه محمد نوری‌فر معاون ارتباطات باشگاه استقلال، این خبر را تکذیب کرده، تمایل استقلال به جذب احسان حاج‌صفی در این مقطع، خبر بسیار عجیبی بود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، در کیفیت فنی بالای بازیکن آ.ا.ک آتن هیچ شکی نیست و هر تیم لیگ برتری از داشتن چنین بازیکنی استقبال می‌کند منتهی داستان اینجاست که حاج‌صفی برنامه‌ای بازگشت به لیگ برتر ندارد. شاهد این مدعا اینکه اگر قرار بود حاج‌صفی در لیگ برتر به فوتبالش ادامه دهد، قطعا سپاهان را به مقصد آ.ا.ک آتن ترک نمی‌کرد.

در پایان لیگ نوزدهم هم اخباری درباره علاقه تیمهای یونانی به حاج‌صفی – که در آن مقطع یکی از کاپیتان‌های تراکتور بود – منتشر شد منتهی این بازیکن نهایتا در تراکتور ماند و البته که این بازیکن، اسفندماه گذشته تصمیم گرفت تراکتور را به مقصد سپاهان ترک کند.

در همان زمان این بحث مطرح شد که حاج‌صفی فقط تا پایان فصل در سپاهان خواهد ماند و گویا او از همان زمان تصمیمش برای بازگشت به فوتبال یونان را گرفته بود و خیلی بعید است که به این زودی بخواهد قید بازی در اروپا را بزند و به ایران برگردد.

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی