|

دروازه بان استقلال با فولاد به توافق رسید

علیرضا رضایی بعد از بازگشت به ایران قراردادش را با فولاد امضا خواهد کرد.

لینک کوتاه کپی شد

بعد از پایان لیگ بیستم و اتفاقات حاشیه ای که در استقلال رخ داد به نظر می رسید از بین رشید مظاهری و سید حسین حسینی، فقط یک نفر در استقلال ماندنی خواهد شد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از خبرورزشی، حسینی ابتدا با انتشار یک پست از استقلالی ها خداحافظی کرد ولی بعد از یکی دو روز دوباره با تمدید قراردادش در جمع آبی ها ماندنی شد. همچنین مظاهری که قراردادش را فسخ و جدایی اش را از استقلال اعلام کرده بود؛ با رفتن مددی دوباره به استقلال بازگشت. در حد فاصل جدایی و بازگشت رشید مظاهری ، فرهاد مجیدی علیرضا رضایی گلر جوان و آینده دار پیکان را به خدمت گرفت تا در کنار حسینی برای فصل جدید رقابت کند. اما بازگشت رشید همه چیز را خراب کرد و مشخص شد رضایی گلر سوم آبی ها خواهد بود.

از همین رو این دروازه بان جوان بعد از صحبت با مجیدی تصمیم گرفت؛ از استقلال جدا شود و به تیمی برود که بتواند در آن بازی کند. طی روزهای اخیر رضایی مذاکرات خوبی با مدیران فولاد انجام داد و توافقات نهایی هم برای انتقال این گلر به فولاد انجام شده است. رضایی که هم اکنون به همراه تیم ملی امید در تاجیکستان حضور دارد بعد از بازگشت به ایران به صورت رسمی قراردادش را با فولاد امضا می کند و در تمرینات این تیم شرکت خواهد کرد.

160377

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی