|

ترکیب اصلی پرسپولیس مقابل نساجی؛ 5 آبان 1400

پرسپولیس در دومین دیدار خود در فصل جدید لیگ برتر باید به مصاف نساجی برود.

لینک کوتاه کپی شد

 پرسپولیس در بازی با نساجی به دنبال دومین برد متوالی‌اش در فصل جدید لیگ برتر است. پرسپولیس جلوی فولاد نشان داد که بازی با الهلال را کاملا فراموش کرده و توانست با سه امتیاز، اهواز را به مقصد تهران ترک کند. با توجه به آنکه هر سه تیم سپاهان و استقلال و گل گهر، در هفته دوم پیروز شده‌اند، یحیی گل‌محمدی امیدوار است که نساجی را مثل فصل گذشته در ورزشگاه آزادی شکست دهد تا به جمع تیمهای 6 امتیازی لیگ اضافه شود.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فوتبالی، آنطرف میدان، نساجی هم بعد از پیروزی در هفته اول، امیدوار است دست خالی، از تهران به قائمشهر برنگردد. ساکت الهامی سرمربی نساجی البته قولی درباره پیروزی در این بازی نداده و گفته است:" فردا بازی فیزیکی  و سخت در پیش داریم و هر تیمی تمرکز نداشته باشد تنبیه می شود.پرسپولیس تیم با شخصیت و حرفه‌ای است ولی ما به دنبال این هستیم که همه تیم ها به ما احترام بگذارند و  فوتبال خوبی را به نمایش بگذاریم "

 نتیجه هفته گذشته:

پرسپولیس با نتیجه 1-3 فولاد را شکست داد و نساجی با یک گل از سد فجر سپاسی گذشت.

وضعیت در جدول:

پرسپولیس با 3 امتیاز تیم پنجم جدول است و نساجی هم با امتیازی مشابه در رده هفتم جدول قرار دارد.

چهارشنبه پنجم آبان     

پرسپولیس – نساجی ساعت 18

تیم داوری:

امیر عرب براقی – محمد جواد مداح – امیر محمد داود زاده – حسین زمانی

ترکیب پرسپولیس:

حامد لک، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی شیری، وحید امیری، میلاد سرلک، رضا اسدی، مهدی ترابی، امید عالیشاه، عیسی آل کثیر، مهدی عبدی.

ترکیب نساجی:

علیرضا حقیقی، حامد شیری، امیر مهدی جانملکی، محمد قربانی، اکبر صادقی، رضا جعفری، ایوب کلانتری، مرتضی منصوری، فرزاد زامهران، کریم اسلامی، مسعود شجاعی

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی