|

واکنش یحیی گل‌محمدی به خرید کاوه رضایی برای پرسپولیس

سرمربی پرسپولیس درباره خرید احتمالی مهاجم جدید پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.

لینک کوتاه کپی شد

پرسپولیس فردا از ساعت ۱۸ به مصاف نساجی می‌رود تا دومین بازی اش در رقابت‌های لیگ برتر را برگزار کند. این تیم که در هفته نخست موفق به شکست دادن فولاد در اهواز شده، امیدوار است سه امتیاز دیدار خانگی را در هفته دوم به دست بیاورد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فرارو، پرسپولیس در شرایطی رقابت‌های لیگ را شروع کرده که ۵ خرید جدید داشته، ولی هنوز مهاجمی که یحیی گل محمدی در نظر دارد جذب نشده است. در روز‌های گذشته یکی از مهاجمان مدنظر پرسپولیس کاوه رضایی، مهاجم کنونی باشگاه لوون بلژیک عنوان شد. این موضوع سوژه‌ای برای کنفرانس خبری سرمربی پرسپولیس پیش از بازی با نساجی بود.

گل محمدی در خصوص شایعاتی که پیرامون جذب بازیکنانی مثل کاوه رضایی مطرح می‌شود بدون رد کردن چنین موضوعی گفت: اگر پنجره باشگاه باز شود گزینه‌هایی داریم که در حال بررسی آن‌ها هستیم، اما هنوز پنجره باز نشده و شرایطی هم که برای جذب بازیکنان گذاشته اند کار را سخت کرده است. تیمی که می‌خواهد مدعی قهرمانی آسیا باشد باید بازیکنان با کیفیت و «کار در بیار» داشته باشد. البته همه تیم ما ستاره هستند، ولی باید قبول کنیم گرفتن بازیکن خوب خیلی سخت است. به آقای صدری هم گفتم سعی کنند پنجره زودتر باز شود، چون اگر فرصت نقل و انتقالات تمام شود گرفتن بازیکن آزاد خیلی سخت است. ما فعلا منتظر باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه هستیم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد.

پیشنهادات ویژه

  • نسترن ارسالی در

    سلام اقا یحیی خوبین اگه کاوه رضایی رو بگیرید؟ برای باشگاه پرسپولیس خوب هستش به خاطر اینکه کاوه رضایی مهاجم خیلی خوبی است؟وبه اضافه گلزن خوب؟امیدوارم که کاوه رضایی بیاید برای پرسپولیس ودوست دارم کاوه رضایی برای پرسپولیس بیاد خوب است؟امیدوارم که جذاب هم باشه ؟عزیزم

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی