|

پیام احساسی عزت الله مهرآوران برای پرسپولیس که پس از مرگش منتشر شد

زنده یاد عزت الله مهرآوران پیامی برای پرسپولیسی‌ها ضبط کرده بود این پیام موقعی که خودش در قطعه نام‌آوران آرام گرفت به دست پرسپولیس رسید.

لینک کوتاه کپی شد

عزت الله مهرآوران، بازیگر و نمایشنامه‌نویس ایرانی و دارای نشان درجه ۱ هنری بود و هنرمندی‌های او سال‌ها در سینما و تلویزیون به نمایش گذاشته می‌شد. مهرآوران یک هفته پیش به دلیل ایست قلبی و عارضه ریوی ناشی از ابتلا به کرونا درگذشت.

به گزارش «شایانیوز» و به نقل از ورزش سه؛ این هنرمند ایرانی علاقه‌مند به پرسپولیس بوده و پیش از فوت پیامی حماسی را برای پرسپولیسی‌ها ضبط کرد که حال این پیام که سرشار از امید و انگیزه برای شکست دادن الهلال است موقعی که خودش در قطعه نام‌آوران آرام گرفته به دست پرسپولیس رسیده است.

حامد تهرانی، مجری و بازیگر تلویزیون که سابقه کار در باشگاه پرسپولیس را نیز دارد با انتشار این ویدئو در توضیحاتش نوشته که ایشان دوست داشته قبل از بازی‌های آسیایی پرسپولیس، بچه‌های این تیم را ببیند و همچنین از تهرانی خواسته این پیام را به سرخ‌ها برساند. زنده یاد مهر آوران در این ویدئوی احساسی با لحن منحصر به فرد خودش می‌گوید: «حالا پرسپولیس یک تیم نیست؛ یک ملت است. تمام غرور ملی و عواطف ملی یک ملت در اندیشه و گام‌های شما مبارک باد. شما پیروز می‌شوید و غرور و عواطف ملی یک ملت را در پیروزی‌تان جشن می‌گیرید. پیروز و سربلند باشید. حالا پرسپولیس یک تیم نیست یک ملت است.»

پیشنهادات ویژه

دیدگاه تان را بنویسید

 

خانه داری

اقتصاد روز

دنیای رمزارزها

عصر تکنولوژی