|

رای بازی جنجالی ماشین‌سازی - پرسپولیس صادر شد

کمیته انضباطی رای مربوط به شکایت باشگاه پرسپولیس را صادر کرد.

لینک کوتاه کپی شد

باتوجه به شکایت باشگاه پرسپولیس از امیر پورآقایی به عنوان توپ جمع کن و رضا اصولی به عنوان عکاس در بازی این تیم مقابل ماشین سازی در تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۴۰۰ باشگاه پرسپولیس این دو نفر را منتسب به باشگاه تراکتور و عامل تحریک دروازه‌بان تیم پرسپولیس با درخواست بازی و بدون توجه به مقررات و مجوز با تصویربرداری در طول بازی و ایجاد کننده زمینه محرومیت وی عنوان کرده است و مدارک مرتبط را جهت اثبات ادعای خود به کمیته انضباطی ارسال کرد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از فدراسیون فوتبال، باتوجه به مستندات پرونده رای کمیته انضباطی به این شرح است که مسابقه‌ای که به میزبانی باشگاه دیگری برگزار شده فاقد وجاهت قانونی است و در مورد رضا اصولی مدرکی که نشان از مرتبط بودن وی با باشگاه تراکتور داشته باشد بدست نیامد، بنابراین باشگاه تراکتور از بابت تخلف اشخاص مذکور را مبرا دانسته و رای به برائت باشگاه تراکتور صادر می‌شود.

درخصوص تحریک و ضبط بدون مجوز توسط افراد فوق الذکر از آنجایی که میزبان مسئولیت برگزاری مسابقه طبق مقررات را عهده دار است، تخلف این دو برعهده باشگاه ماشین سازی شناخته شده است و این تیم به مبلغ سیصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

باتوجه به اینکه وظیفه توپ جمع کن و عکاس در مقررات برگزاری مسابقات مشخص شده، بنابراین تصویربرداری از توپ جمع کن و بازیکن حریف در زمان برگزاری مسابقه امری غیر طبیعی و خلاف مقررات است که امیر پورآقایی توپ جمع کن به ۴ جلسه از حضور در کلیه ورزشگاه‌های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی محروم شد.

در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از هیات فوتبال آذربایجان شرقی، چون ادله‌ای مبنی بر تخلف این هیات از سوی شاکی ارائه نشده است، حکم بر برائت صادر می‌شود. رای صادره ظرف ۷ روز قابل تجدیدنظرخواهی در کمیته استیناف است.

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا راست میگند که فوتبال ما مثل یه سیرک شده .
  فحش و ناسزا رو بدی و بقیه رو محکوم کنی .
  راستی چرا هرکی تو این تیم کثیف حکومتی هست مبرا از هر چیزیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  پیام صادقیان تا وقتی بود خبری نبود بعد رفتنش محروم شد .
  فرشاد احمد زاده تواتوبوس این تیم کثیف حکومتی هر کاری کرد و محکومیتش موند برای فولاد .
  حسین کنعانی تو تیم حکومتی و کثیف لنگ فحش میده بعد که میره تازه حکم محکومیتش صادر میشه
  الانم که این حامد لک فحش داد بقیه رو محروم کردند .
  از قدیم گفتند دست پای اسب رو ببندید خر اول میشه حکایت این تیم کثیف حکومتیه که هر کاری میکنند تا قهرمان بشه

 • محمدرضا جدیری ارسالی در

  آفرین به درایت قاضی محترم پرسپولیس و عوامل اون نتونست بر حکم قاضی تاثیر بزاره این قاضی خدا رو در نظر میگیره نترس و عادل ه همین

 • علی فرزین آذر ارسالی در

  توپ جمع کن و عکاس باید به حکم اعدام محکوم بشن چون علیه دردونه های وزیر سابق کار کردن،وااقعا مسخره هست،تاکی وقتی این حکم های احمقانه در این مملکت هست روز به روز از دنیا عقب میفتیم

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه