|

۲ غائب قطعی الهلال برابر پرسپولیس مشخص شد

چپ‌پای ملی پوش عربستان بخاطر مصدومیت دیدار آسیایی مقابل پرسپولیس را از دست داد.

لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال الهلال عربستان در شرایطی شنبه شب هفته آینده (بیست و چهارم مهرماه) بازی مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل پرسپولیس ایران را برگزار می‌کند که در این بازی دو بازیکن خود را در اختیار ندارد. باشگاه الهلال پیش از این اعلام کرده بود عبدالله عطیف به‌صورت قطعی در دیدار آسیایی مقابل پرسپولیس حضور نخواهد داشت، اما دیروز مشخص شد یاسر الشهرانی هم به این بازی حساس نمی‌رسد.

به گزارش«شایانیوز» به نقل از ورزش سه، یاسر الشهرانی، مدافع چپ ملی‌پوش الهلال که در دیدار هفته سوم مرحله مقدماتی جام جهانی حضور ۹۰ دقیقه‌ای در ترکیب تیم ملی عربستان مقابل ژاپن داشت، پس از این بازی با مصدومیت مواجه شد و نتوانست در مسابقه برابر چین به میدان برود. این چپ‌پای ۲۹ ساله بنابر اعلام فدراسیون فوتبال عربستان عصر دیروز در یکی از بیمارستان‌های شهر ریاض MRI گرفته که معاینات نشان داده او از ناحیه عضله ساق پا دچار مصدومیت است.

باشگاه الهلال عربستان نیز ضمن تایید خبر غیبت عبدالله عطیف و یاسر الشهرانی در دیدار مقابل پرسپولیس، اعلام کرد ماتئوس پریرا، سالم الدوسری و محمد البریک، سه بازیکن تاثیرگذار این تیم در دیدار مقابل نماینده فوتبال ایران حضور خواهند داشت و در تمرین این تیم شرکت کرده‌اند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

پیشنهادات ویژه